Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sokan jönnek menta teraszra...

Sokan jönnek menta teraszra szilveszterkor retro partyra? Ki kell öltözni?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagyon ilyen retros cuccaim és nemtudom hogy ott mennyire szokás ez a kiöltözősdi. Nem tervezem hogy különösebben bevásárolok az alkalomra, úgyhogy várom a tanácsokat :D Egy két kiegészítő még belefér :D
2010. dec. 27. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég szakadt hely, úgyhogy ne izgasd magad, bármi jó oda.
2010. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én még nem voltam ott. De hogy érted hogy szakadt? Esélytelen h jó legyen a buli? vagy csak nem olyan csiri-viri a hely ?
2010. dec. 28. 00:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor inkább úgy mondom: a vendégek átlagéletkora 20 év körül van, viszonylag normális, középosztálybeli arcok. A zene retró, meg mai slágerek, az árak középkategóriások ( persze még így is elég pofátlanok) . Nem várják el, hogy öltönybe menjél, meg gizdázz apuci kocsijával, tehát nincsen agyjátszás, és ez jó.

A szakadt igazából az én személyes véleményem volt, mert számomra annyira szar a zene, hogy szó szerint elaludtam rajta.

2010. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a mi szerény kis csapatunk 18-19 éves emberkékből fog állni :D És direkt a régi zenék miatt választottuk ezt a helyet. Azért remélem jól fogjuk magunkat érezni :D és köszönöm a válaszodat :-)
2010. dec. 28. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!