Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, hogy ha egy punk hallgat...

Gáz, hogy ha egy punk hallgat olyat is mint Rihanna, davig guetta, eminem, meg ilyen pop dalokat?

Figyelt kérdés
csak ilyen light-osakat hallgatok, néha rap-et, de vallom magamról, hogy punk vagyok. ezt a túlgépesített discot nagyon nem birom :/
2010. dec. 28. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
drágám, attól, hoyg nem bírod a diszkót, nem vagy punk
2010. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen gáz. Egy punk ne hallgasson ilyeneket, mindenki tartsa magát az elveihez. Nem vagyok punk nem hallgatok punk zenét.
2010. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert kb 14 évesen kezdtem el punkot hallgatni, ma vagyok 22, még ma is szeretem, de már nem annyira. mást is hallgatok. úgy, mint egy zenei mindenevő..
2010. dec. 29. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már nem vagy punk :) "kinőtted" :P
2010. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A kérdés az, hogy ilyet, vagy ilyet is hallgatsz.

Ha mellette van valami másik, punk-osabb(sex pistols, the casualties, exploited) akkor nem olyan nagy baj, csak ne vidd túlzásba. :D

2011. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz.

én is punkosabb vagyok, de egy csomó mást is hallgatok. jó, nem mondom, hogy vérbeli punk vagyok, szóval...:D

2011. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!