Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol vásárolhatnék dobfelszerel...

Hol vásárolhatnék dobfelszerelést?

Figyelt kérdés

25 évesen hirtelen eltökélt szándékom lett, hogy szeretnék dobolni. Szeretnék vásárolni egy dobfelszerelést, mert nagyon el kezdett érdekelni, hogy megtanuljak dobolni, hobbi céljából. Haveromnak is volt, és mostanra ez van a fejemben, hogy én márpedig dobolni szeretnék.:) Segítségként szeretném megkérdezni, hogy használtan lehet-e venni olyan 30 ezer körül? Újonnan láttam 26.990-ért is, de megmondjam őszintén nem értek hozzá, tényleg kezdő vagyok teljesen. Budapesten, Érden, és környékén tudna valaki említeni boltokat, amelyek ezzel, vagyis hangszerekkel foglalkoznak, akár használttal is?

Köszönöm a segítséget előre is!


2010. dec. 28. 21:52
 1/3 anonim válasza:

Hali!

A dob az drága játékszer. Egy új cucc körülbelül 70.000Ft de ilyen árba a hangja és a minősége is silány. Szerintem amit láttál 26.990-ért az gyerek méret. Használtat körülbelül 50-60.000-ért tudsz venni, ajánlom a következő oldalakat: [link] , [link] , [link] ezeken körül tudsz nézni. Ha újat szeretnél Budapesten a József Körúton van a tamtam dobcentrum (tamtam.hu) én ott szoktam vásárolgatni.

2010. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hello


Köszönöm, megnézem a linkeket! Sajnos ennyim nincsen rá, pedig nagyon érdekelne a dolog.:( Na mind1.


Üdv

2010. dec. 29. 13:45
 3/3 anonim válasza:
Én két évet vártam mire összeszedtem a pénzt első cuccomra. De megérte :)
2010. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!