Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy a legtöbben...

Miért van az, hogy a legtöbben csaj a j-rockot (japán rock) szeretik, a japán popot nem, vagy lenézik azt, aki nem a j-rockot szereti?

Figyelt kérdés
Én nem azt szeretem. Vagy ők csak divatból szeretik, mert Kis Juliska, Nagy Bernadett meg Utánozós Klári is azt szereti?
2010. dec. 30. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Mi baj van abban, hogy valaki nem szereti a jpopot?

Amúgy szerintem nem nézik le. Azokat nézik le akik jrockot hallgatnak.

2011. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az abaj, hogy nem szereti valaki a j-pop-ot, hiszen nem vagyunk egyformák, de amikor valahol, fórumon - nem itt - szóba kerül, hogy kinek melyik japán előadó a kedvence, és bevágom pl: Hayashibara Megumit, akkor olyan válaszokat kapok, hogy oké, megnemtomazki, én csak a MUCCot ismerem - azt meg én nem. Jó, ez nem gond. De pölö conon is furcsán néznek rám, amikor ismerkedéskor elkezdünk beszélgetni a zenei ízlésről. Vagy paranoiás vagyok?
2011. jan. 6. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj sincs ezzel, hogy te ezt szereted. :D
2011. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
24%

Más a hangzása, meg minden. Magyarban is van olyan hogy na most csak alvin és a mókusokat hallgatok, közben fúj Király Linda.

a Japán zenéről meg az a véleményem hogy egy divathányadék lett (ne haragudj) régen én is szerettem 13-14 évesen de már kinőttem ebből. Sőt most egyenesen hányok a japán zenétől. Csak azért mert mindegyik énekesnek ugyanolyan a hangja, jellegzetes, de nekem már az idegeimre megy. A japán nyelvet szeretem, zenét nem.

2011. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, tényleg egy csomó tök ugyanolyan japán zenei szám van, ráadásul próbálnák utánozni az amerikai meg brit popot, és nagyon csúnya lesz a végeredmény. Azokat én sem szeretem. Igazából a j-pop-on belül is csak valamennyi szám tetszik. Ayumi Hamasaki vagy BoA például egyáltalán nem. Inkább Sakamoto Maaya és a Chatmonchy, meg a Peach Hips. Meg persze olyan is van, hogy egy adott előadótól egy szám tetszik, a többi nem, pl Kokia, és így tovább.
2011. jan. 20. 09:12
 6/6 Ré a napisten ***** válasza:
Én nem vagyok annyira oda a japán poppért, inkább rockos vagyok.Viszont úgy gondolom, hogy nem kell másokat lenézni a zenei ízlésük miatt. Ha pedig valaki csak azért hallgat valamilyen zenét, mert más is hallgatja, akit nagymenőnek tart, akkor az egy óriási lúzer és az már tényleg lenézendő.
2014. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!