Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud mondani jó de...

Valaki tud mondani jó de viszonylag könnyű gitártabokat?

Figyelt kérdés
Főleg rock, punk-rock témában, mint Sum 41, Green Day, Blink-182, stb. De jöhetnek a régiek is, AC/DC, Metallica, ilyenek. Amiket már tudok: pl. Green Day: Holiday, Jesus of Suburbia, American Idiot, a 21st Century Breakdown albumról szinte mind, Sum 41: The Jester, Over My Head intro, Confusion and Frustration...., Blink-182 től meg az All the Small Things. Szóval olyan beginner-intermediate szint körül^^ Légyszi segítsetek:) Köszi:D
2010. dec. 31. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod, amiket leírtál.

2010. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Daweee000 ***** válasza:
ezek a punk cuccok közül egyik sem nehéz, rajtuk kívül még a Nirvana számok szemtelenül egyszerűek (Teen spirit, come as you are, about a girl és tsai) vagy az RHCP (cant stop, californication, under the bridge)ACDC sem nehéz, Highway to hell Back in Black, you shook me sem egy nagy dolog, bár ha rendesen akarod csinálni akkor a C-G váltás nem kezdő szint viszont megcsinálható.
2011. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első, köszi, nagggyon sokat segítettél, nem is tudtam h van ilyen :O:O (najó /irónia off)

Davee, köszi pontosan ilyenekre gondoltam, megnézek egy párat közülük:D Köszi^^:)

Jah és BÚÉK:D

2011. jan. 1. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Metallica Nothing else matters, nagyon egyszerű szám, 2 nap alatt megtanultam :)
2011. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!