Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről az SX...

Mit gondoltok erről az SX gitár szettről?

Figyelt kérdés

[link]

GITÁR: SX EG2K - Les Paul forma

Test:

tömör égerfa

Nyak:

jávorfa

Fogólap:

rózsafa, 22 bund

Pick-up:

2 Humbucker

Szabályozók:

2 hangerő, 2 hangszín,

3 állású pickup kapcsoló

Fix húrláb

(Tune-O-Matic)

Szerelvények:

króm színű

Húrkulcs:

zárt mechanika

ERŐSÍTŐ: SX GA-1065 gitár combo

10 Watt-os teljesítmény | Speciális 6,5” hangszóró | 3 sávos EQ (mély, közép, magas), hangerő | beépített torzító, kapcsolóval (drive) | fejhallgató kimenet | súlya: kb.4,8kg

Tartozékok:

Kábel, BC-950 típusú hangológép, pánt, 6db pengető, EB-400 tok, SX Guitar Power DVD


2011. jan. 1. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Használható, de semmi köze az LP-hez, mert ez éger, a zeredeti meg mahagóni. Az SX gyárt ragasztott nyakú mahagóni LP-t is, azt érdemesebb lenne megnézni.
2011. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SX szettet ne vegyél!! Csak a baj lesz vele!! Inkább vegyél 1 sima gitárt és vegyél hozzá erősítőt! Ajánlanám a cortokat vagy Epiphone-okat!
2011. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát igen. gondltam énis, hogy inkább veszek egy Epiphone-t aztán majd egy erősítőt is hozzá.

kösz szépen a kommenteket!

2011. jan. 1. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Az SX kivételesen szettben is használhatót gyárt.
2011. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hozzá szeretnék szólni a második válaszolóhoz "SX szettet ne vegyél!! Csak a baj lesz vele!" én vettem egy SX SEG1 STD Kicseréltem a pick up-okat a hídhoz egy EMG 81-est a nyakhoz egy EMG 85-öst a single coil-t pedig egy EMG SA-ra és most koncerten és stúdióban is megállja a helyét úgyhogy nem hinném hogy rossz és a baj van vele mert nekem 2 éve megvan és a pick up-on kívül húrt cseréltem:D
2011. febr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!