Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan szerezhetnék egy...

Dean kérdése:

Honnan szerezhetnék egy Végzet Pengetője Replikát!? Bárki, aki ebayen kívül tud megoldást. írjon!

Figyelt kérdés

Konkrétan egy pengető replikájára gondoltam,nem a filmre,vagy a zenére.. "gúgliztam" is..de nem sok sikerrel jártam,amit találtam,már elvitték!! Minden értelmes válaszolónak sok köszönet !


[link]


2011. jan. 2. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Par honappal ezelott en is kerestem,es talaltam is egy oldalt,ahol 1500ftert lehetett venni egy darabot.aztan errol letettem,mert rajottem hogy semmi ertelme.aztan neztem egy honappal kesobb,de mar nem volt.mo-n igazabol mar nem nagyon kapsz,mert egy picit kiment a divatbol.max amerikabol tudsz szerezni,szerintem aranytalanul dragan.
2011. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja es ha kerdezned,hogy mi az oldal cime,akkor bocsesz,de nem emlekszem ra...:/
2011. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Daweee000 ***** válasza:
én anno egy 6os csomagot vettem az E-bay-ről, talán 333 volt darabja. Nem kell parázni az E-baytől, csak egy mastercard/visa kell (akár szülőé) vagy pedig egy haver aki E-bayezik (manapság mindenhol van legalább egy ilyen :D)
2011. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!