Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség Takács Nikolas...

Mi a különbség Takács Nikolas és Vastag Csaba között?

Figyelt kérdés

Szerintem az, hogy Nikolas TISZTÁN és nem mellesleg gyönyörűen énekel, Csaba viszont nem tud TISZTÁN énekelni csak "jó pasi".

Ezzel most itt nem a Vastag Csaba rajongókat akarom megbántani,azért is ide írtam.

Ének szakon végeztem és szerintem az összes eddigi tehetségkutató énekesei közül Nikolas tud a legtisztábban énekelni.


2011. jan. 10. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Tisztán énekel és láthatóan profi. De unalmas. Csak egy oldala van. És ez egy ilyen tehetségkutatóba nem elég. Nézd meg Madonnát. Hiába befutott, folyamatosan változtatja az arculatát 25 éve, hogy érdekes maradjon.
2011. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Vastag csaba jól énekel,és igen "jó pasi",Nikolas meg gyenge és meleg.
2011. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
JA,és még nagyképű is.
2011. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Lehet lepontozni, de nekem mindig a sunyiság jut az eszembe Vastag Csabáról. Nézz bele a szemébe. Mást gondol és mást csinál. Nekem egyáltalán nem őszinte.
2011. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
A különbség az, hogy Nikolas tud énekelni, Csaba pedig nem. Én speciel soha nem unatkoztam Nikolas produkcióin, mindig végig lekötött. Ezzel szemben Vastag Csaba tucatelőadó, és a folyamatos ubribugrival akarja kompenzálni azt, hogy semmi különleges nincs benn. Mellesleg osztom az előttem író véleményét: szerintem is sunyi, és nekem sem tűnik őszintének. És messze nincs annyira jó pasi, mint amilyennek képzeli magát.
2011. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Az összes ilyen celeb egy nagy nulla. Nagy sztárok már évek óta nincsenek.
2011. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

1:Miért kellene egy énekesnek olyan sok oldalának lenni?

2:Még csak 1 dalt + azokat hallottuk amitket adtak neki.Tehát még nem ismerjük a stílusát, nincs is még igazán kialakulva.Még csak 24 éves.

Pl tegnap nyilatkozott Kóbor az Omega korai szakaszáról, hogy mennyit változott.Így van ez sok együttessel és énekessel.

Amúgy azért a művészetekhez írtam a kérsést mert hozzáértő válasz vártam nem piszkálást.

2011. jan. 10. 14:03
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Egyiket sem szeretem, de azt el kell ismerni, hogy VCS jobb előadó. TN botrányosan unalmas, bármilyen jó hangja is van állítólag.
2011. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy nyugi, 2 év múlva (remélem) azt sem fogod tudni, kik voltak ezek.


De ha felteszel egy kérdést, akkor ne akard már kioktatni azokat, akik válaszoltak.


A celebhulladék mindkettő, ne várd, hogy épeszű ember (értsd: nem vinnyogó tizenéves hülyelányok) áradozzon róluk.

2011. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vastag Csabának szerintem tucat hangja van. Rengeteg jó hangú és tehetséges ember van, mint például ő is, de nem annyira kiemelkedő, hogy mondjuk nemzetközi viszonylatban is megállja a helyét. Azért nyert mert "jó" pasi és nekünk erre van igényünk.


Nikolasnak szerintem szintén jó hangja van, de ez mellett különleges is. És ez ami szerintem számít.


Ha megnézed, hogy manapság milyen előadók mennek pölő a Viván, akkor szinte mindegyik dal ugyanolyan stílusú. Ezért fontos, hogy valakinek különleges hangja legyen és szerintem az az igazán jó énekes akinek több "arca" van, több műfajban is. Az megint egy másik dolog, hogy van egy műfaj ami valóban tükrözi az egyéniségét és magasan jobb a többi általa szintén jól énekelt műfajhoz képest.


L/19

2011. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!