Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetek énekes? 12 éves lány...

Lehetek énekes? 12 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok.A hangom mindenki szerint jó..én is így érzem,hogy lehetnék énekes!A tehetségkutatokat azért nem szeretem mert ott nagyon megosztó véleményeket kap mindenki és nem szeretném ha az lenne hogy nekem iskolában lenne a helyem.
2011. jan. 10. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Mivel a "tehetség"kutatók elárasztják a médiát, máshonnan nem nagyon keresnek. 12 évesen főleg nem, mivel semmi érdek nincs benne, pont most fog mutálódni a hangod. Nézd meg Lüszike klipjét, hát hangja nem maradt, stílusa pocsék, szóval süllyesztő. Rád is max ez várna.

És valóban iskolában van még a helyed. Mivel az életről lényegében még szart sem tudsz, jó esetben a szüleidnek is lenne annyi esze, hogy nem járulna hozzá, illetve az ilyesmihez még a gyámhatóság engedélye is szükséges lenne, amit egy kislány álmaira alapozva nem igazán adnának meg.

Tehetéges és jó hangú kislány volt az osztályomban anno 30. Zenei osztály. Ez még nem elég. Kell a kinézet, hogy bármikor, bárhova ugráltathassanak, hogy lényegében bábuként viselkedj és azt csináld, azt vedd fel és azt mondd, amit a kiadó és a sajtós akar.

Meg ne is haragudj, de egy 12éves kislányra senki nem kíváncsi a pedifilokat leszámítva. Nézz kevesebb Hannah Montanat, később, ha még mindig olyan fene nagy tehetség leszel és esetleg apuci-anyuci kezét sem kell fognod, mikor át kell utaznod az országot 6 pontot érintve egy nap, akkor fontold meg újra. Addig meg tanulj és képezd magad, ki tudja nem-e te leszel a következő Maria Callas.

2011. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem attól lesz valaki énekes hogy "sztár".ha szeretsz énekelni akkor keress egy énektanárt,gyakorolj,csinálj zenéket egy studióban...
2011. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sweet clementine válasza:
Szerinted egy 12 éves lánynak ki fogja azt mondani, hogy "bocs, de nem jó a hangod"? Ebben a korban meg minden második lány énekes akar lenni, és "érzi, hogy lehetne énekes"... Az meg a másik, hogy nem elég, hogy van hallásod, meg nem énekelsz hamisan; ha tényleg énekes akarnál lenni, nem csak kórista, akkor egyedi, karakteres hangod kellene, hogy legyen, az meg nem lesz 12 évesen. Lehet mondani, hogy ott volt az a kiscsaj is a Megasztárban, de én meg őt valahányszor meghallottam, vertem volna fejbe szívlapáttal, annyira irritált a hangja :D Mondjuk ez csak az én véleményem. :D
2011. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ehhez rengeteg önbizalomra és -sajnos- szerencsére is van szükség..

de ne add fel, tedd meg a tőled telhetőt!


..esetleg próbálkozz YouTube vagy NicoNico énekesként fandubokkal, hátha felfigyelnek rád :3

2011. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!