Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a Vorson epl-01 gitár?

Milyen a Vorson epl-01 gitár?

Figyelt kérdés

Úgy tervezem hogy veszek egyet de nem tudom meg e éri.

Segítenétek?


2011. jan. 10. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:

inkább ne...

epiphone vagy squier vagy cort :)

2011. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó persze az Epiphone jobb de annyival drágább is.

Úgy hallottam a Vorson nem rossz.

Én amúgy ritmusgitáros vagyok ezért gondoltam erre a gitárra ritmusra szerintem jónak tűnik.

2011. jan. 10. 19:03
 3/10 anonim ***** válasza:
ennyiért inkább Cort x2, bc rich virgin 1, sőt az ibaneznek is van már ekörül.
2011. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sweet clementine válasza:
Nekünk van otthon Vorson gitárunk, de egy hulladék :/ Rengeteg baj van vele, jobban jársz egy használt Staggel vagy SX-szel (nekem az van), mintha veszel újonnan egy Vorsont.
2011. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mégis milyen bajvan vele?
2011. jan. 11. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:

tekeredik a nyak... gyenge a lakk a hangszedő nem ér semmit és a fa anyaga sem = vorson

nekem ennyi tapasztalatom van vele:D

2011. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Csá!

Nekem 5 éve van egy együttesem.

És a ritmusgitárosunk pont ilyet vett.

Tehát én azt ajánlom neked hogy NE!!!

Kb. 2 éve vette és csak a baj van vele,nincs nap hogy ne panaszkodott volna hogy ez meg az.

Leírok egy sorrendet a gondokkal:

1.-Hangszedők 1 hónap múlva cserére szorultak,az eredeti pick-up kb.3000Ft ami,egy humbucker-hez képest nevetséges egy jó humbucker 15e körül kezdődik.

2.-A nyak,test nagyon gyenge minőség,a lakkozása pedig a hordozástól nagyon könnyen sérül.

3.-Az ára 54e Ft csak azért kerül ennyibe mert explorer!!

A Cortot se ajánlom nekem az volt az első gitárom és hát egy nagy rakás....(Nem az összes cort ratyi csak ami 90e alatt van!)

Én 50 alatt tremolosból ajánlom az STAGG-et nem a straro fajtát!! Az SX-ek is jók.

De ha ritmusgitáros vagy akkor fix húrlábasból a Soundsation SLP-200 ennél jobbat nem fogsz találni!

(De ez csak az én véleményem)

2011. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csá PIC!
2011. jan. 13. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy és olcsón akarsz használhatót akkor ajánlom az Epiphone Special 2-t!De ne keverd össze az epiphone special 2 gt-vel mert annak van "tremolója"!A gitár önmagában 39.990-ft ha jól emlékszem az eredeti floyd rose pedig 59.990 forinttól kezdődik! Tehát mit vontál le ebből a 100.000 forint alatti tremolósok használhatatlanok!Tisztelet a kivételnek!
2011. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is Vorsonom volt nagy hulladék.. cortot vegyél...
2012. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!