Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki tud olyan TORRENT oldalt,...

Ki tud olyan TORRENT oldalt, ahol magyar előadók albumait lehet letölteni? Ja, és létszí ne írjátok, h google meg minden, mert már úgyis kerestem, de nem találok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem torrent oldal, de még másnak sem volt ötlete... Én a StongDC++ nevű progit használom zenékhez. Rövid lényege, h. bizonyos tartalmat megosztasz a gépedből, és ezért hozzáférhetsz a többi hubon lévő felhasználó megosztásához. A progit és egy hublistát a www.strongdc.hu weboldalon tudod beszerezni. Felmész nagyobb magyar hubokra és elég színes a választék.
2011. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán többen tudnának segíteni, ha beírnád, melyik előadó albumát keresed.
2011. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A DC-t már próbáltam, de vmiért nálam nem működik. Már 3 különböző helyről töltöttem le.

Nincs kifejezetten előadó, csak magyar előadók albumit akarok letölteni.

2011. jan. 11. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!