Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a legjobb élőben?

1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezek mind bénák, élőben a Hives a legjobb.
2011. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hm nem tudom hol tárolja a fülét aki azt mondja ,hogy Adam nem tud élőben énekelni. SENKI nem énekel úgy élőben mint ő. Úgyhogy egyértelmű ,hogy ő a legjobb ,de nem csak ezek közül.

Gaga is nagyon jó,ő legalább tud énekelni élőben.

A többinek annyira nincs hangja szerintem.

Azt hittem korábban hogy Rihannának van,de nincs ahogy hallom,még a "lalala" rész se megy neki.

2011. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért azt nem mondanám hogy mind béna..:D
2011. jan. 14. 20:12
 4/17 anonim ***** válasza:
ManOwaR a legjobb élőben, ezek csak playback sztárok .
2011. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szívem nézd már meg a videókat... vagy ha nem akarod ne írj ide!

Mindegyik élőben van de látom megint ellepte az értelem az oldalt!

2011. jan. 16. 20:44
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nem erre voltam kíváncsi, hanem hogy a linkeltek közül ki a legjobb... szóval könyörgöm erre válaszoljatok!-.-
2011. jan. 16. 20:45
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyikre se mondanám azt, hogy rossz, talán Adam Lambertre szavaznék én is. Az már más kérdés, hogy egyik előadónak a zenéjét se hallgatnám soha, mert nagyon nem az én világom :). Hova tűnt a rock and roll szellem emberek? :)
2011. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hol hallottad valaha is Adam Lambert-öt playback-elni???! :O A feltételezés is sértő! Itt megint kijött hogy olyan emberekről irogattok véleményt akikről semmit az ég világon nem tudtok. Amúgy meg nem kell tetszenie egyiknek sem,de akkor írj ahhoz a kérdéshez választ ami téged érdekel.

Utolsó: nem az a rock&roll életérzés hogy feketébe öltözök és kemény zenét hallgatok. :) Legalábbis szerintem. Pl Adam a glamrock-ot képviseli és az életvitele nagyon is rock&roll :D

DE persze ízlések és pofonok,nekem csak azzal van bajom mikor valaki ne tudja leírni normálisan a véleményét,mint előtted a nagyon értelmes. :)

2011. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"a véleményét,mint előtted a nagyon értelmes. :)"

Én voltam az a nagyon értelmes .

Lady Gaga meg ezekre gondoltam,hogy playback sztárok .

Lehet az értelem nálatok mást jelent,de értelmesnek tarom magam a 3 diplomámmal .

2011. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Látom te egyáltalán nem érted hogy mit írunk...

Akkor idézem mit írtál :

"ManOwaR a legjobb élőben, ezek csak playback sztárok."

Erre írtam én azt hogy ha megnézted volna a videókat, akkor nem írtál volna ilyen butaságot, mert egyikőjük sem playbackel! És nem nem azt írtad hogy Lady Gaga, hanem azt hogy mindenki! Most akkor miről is beszélünk?:D

2011. jan. 18. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!