Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akusztikus gitárt könnyebb...

Akusztikus gitárt könnyebb megtanulni mint a basszust? Váltsak?

Figyelt kérdés

Januárba 1 éve gitározok.(akusztikus)Június körül lesz olyan lehetőségem ,hogy váltsak.(az anyagiak miatt)

Nem túl korai lesz a váltás?

12/F


2011. jan. 13. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Váltás, ugyan már... gitár-gitár, simán megfér egymás mellett a kettő. Személyes tapasztalat, én is nyúzom mindkettőt. Ha mégis csak egy fér bele, szerintem a basszus könnyebb.
2011. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könnyebb, de ha egyedül zenélsz akkor egy basszusgitárral mit csinálsz?
2011. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tény, legtöbb amit tehetsz, h. összejátszol a hifivel vagy imprózol... mondjuk az nem megy csak úgy. Viszont bandákban általában van hely bazzgitárosnak, pont emiatt, h. szóló kicsit tán sokoldalúbb és többen azt választják. Azért is írtam, a kettő simán megfér, meg válaszoltam a kérdésre is, ha már itt ez az üres négyzet...
2011. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!