Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik a zeném?

Hogy tetszik a zeném?

Figyelt kérdés

Ez a második remixem, vélemény?

http://www.youtube.com/watch?v=j15O6H-GvcU


2011. jan. 19. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak a zenét nem találtam meg.

Borzasztó.

2011. jan. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nem tudom milyen jogon gondolja, hogy eldöntheti mi zene és mi nem. :'DD


Mondjuk én sem tudok szerintem igazán hitelesen nyilatkozni. Nekem relatíve unalmas, de én csak ilyen mocskosulemészthetetlen, kísérletező cuccokat szeretek, ha elektronikáról van szó. (Najó, valójában dzsesszben, komolyzeében, és minden másban is... :D)


Simán el tudom képzelni viszont, hogy aki amúgy bírja az ilyen teljesen party-house sztáffokat, annak nagyon bejönne.

2011. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
őszintén szólva ez még nemjó. de. az irány jó és azt mondom hogy amennyiben ez az első pár próbálkozás akkor tökéletes. a lényeg hogy mononton. bár a house és electro is egy "montonon"nak mondható műfaj de sok benne a változás csak az egyszeri allgató hallja monotonnak. egyes részek sokáig tartanak benne. az alap beat jó lenne. a másik amire figyelj oda, hogy az első váltásnál, úgymond lefele váltottál, ami alatt azt értem hogy nem rögtön egy nagyobb sebességű magasabb úgymond "jobb hangulatú" rész jön, hanem egy topmított. ez a két dolog, bár elég sokminden változtatást igényel de ha ezen változtatól jó lesz ;)
2011. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
és még vele. nincs ( legalábbis én nem hallottam )benne olyan részt ahol nincs benne beat. kel bele tiszta rész ahol csak hát úgymond "ének van"
2011. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bumbi02 ***** válasza:

őszintén?

1. a zenét hangszerekkel játszák. nem számitógéppel. szerintem. ebben nincs semmi "müvészeti" érték hogy számitógépen összetologatsz különbözö effekteket, átállitasz egy két frekvenciát, azt kész elnevezed számnak. nem. a zenét írják, a zenét le lehet kottázni, a zenét hangszerrel játszák.

2. unalmas, és semmilyen "fülbemászó" dallam nincs benne, ami még élvezhetővé tenné.

3. ajánlom figyelmedbe az antifaces-t 15 perc alatt csinálnak egy cica nyávogásból hasonlójellegü "zenét".

2011. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz a tippeket, még sokat kell tanulnom és gyakorolnom
2011. jan. 20. 17:06
 7/8 A kérdező kommentje:
az enyém jobb mint az antifaces xD
2011. jan. 20. 17:15
 8/8 bumbi02 ***** válasza:
nem. az antifacest is csak 1x hallgattam meg, viszont annak megmaradt a dallama a fejemben.. sokat számit hogy megmarad az emberben, vagy csak nagy zörgést hall ki belőle.
2011. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!