Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Kárpátiától miért nem adnak...

A Kárpátiától miért nem adnak egy darab számot sem a rádióban?

Figyelt kérdés
Népszerűbb rádiókra gondolok.
2011. jan. 20. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt feltétlenül muszáj volt újra megkérdezni? Egyébként gondolom mert tökprimkó.
2011. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is szerintem sem "tökprimkók...". A magyar rádiók legtöbbje alig játszik magyar számokat, mindig csak az angol... Ez szép és jó, de ha már magyarok vagyunk, hallgassunk magyar számokat is! Én akkor akadtam ki, amikor március 15-én angol számok mentek a rádióban (régebben volt, mostmár átáltak, hogy akkor csak magyar számok mennek és szerintem ez így van rendjén)
2011. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a Kárpátia szar. Persze a magyar rádiók is szarok, de a szarnak egy egészen más oldalát képviselik, így a két dolog nem fér össze. Remélem tudtam segíteni.
2011. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert próbálják velünk elfeledtetni a történelmi Magyarországot, amiről többek között a Kárpátia és a többi hungarista eszményű zenekar dalol. Ebből kifolyólag még rengeteg indokot ide lehetne írni, de szerintem logikusan kikövetkeztethetőek. Jobb nekünk a külföldi igénytelen, trutyi zene, mint az igazi hazai zene. Próbálják velünk elfeledtetni a rengeteg megaláztatást, próbálják velünk elfeledtetni, hogy mink volt. De többek között nagy szerepet játszik a Kárpátia abban, hogy még a mai fiatalság egy része is megveti a történteket.
2011. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálják elfeledtetni... a magyarság azért tart ott, ahol, mert képtelenek vagyunk feledni, és még 300 év múlva is a fél ország a kocsmában fog vedelni Trianon miatt, miközben vannak már nagyobb problémáink is. Ezt kéne kinőni, nem a múltat visszasírni. Bocs az offért.


Egyébként igazán forradalmasíthatnák a rádiózást, külföldi példára. Németországban például rengeteg olyan rádió van, ami nem csak popszarokat nyom, de mi már csak ilyenek vagyunk.

2011. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!