Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy zene ami miatt azt...

Van egy zene ami miatt azt mondják hogy " jajj de b*zi vagy hogy ilyet hallgatsz"pedig szerintem kellemes megnyugtató zene és nagyon tetszik. A neve Bon-Bon Bújj hozzám. Mér ennyire rossz ez?

Figyelt kérdés
de ezért el kell ennyire ítélni? minimalt meg progit is hallgatok de ez olyan szép zene.Mit csináljak hogy ne csúfoljanak?nagyon rosszul esik ti mitcsinálnátok?
2011. jan. 24. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Egszerűen sz*rd le őket..
2011. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyszerűen sz.rd le.

Nézd, én csak 20 éves vagyok, és mégis a '60as, '70es, '80as, '90es évek zenéit hallgatom, mert nekem azok tetszenek. Jó persze, van 1-2 mai zene is ami tetszik, de engem is b.szogatnak emiatt (is).

Engem nem érdekel, tele van a lejátszási listám ilyenekkel, út közben is ezeket hallgatom, és gondoljon mindenki azt amit akar. :) ;)

2011. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)mind kettőtöknek
2011. jan. 25. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!