Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

2011. jan. 26. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
egy girhes ribit látok vonaglani akit kb 200 ezren megtoszták
2011. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A táncosnő nagyon szép, nemcsak a teste van jól összerakva, hanem az arca is nagyon szép. Jól táncol, csak nekem ez egy kicsit sok, annyira hevesen pattog, olyan mint egy kis bolha. Persze van, akinek pont az ilyen tánc tetszik. Mint pl a műsorvezetőnek a videóból. Ő egy középkorú, átlagos, kopasz, szemüveges (nem túl szép) ember, aki teljesen odavan a táncosnőért. Kb ennyi a véleményem a videóról. :)


Jah és még annyi, hogy nem lehet valami színvonalas műsor, mert kb 5-en ülnek a nézőtéren és a díszlet is elég gyenge. :D


A műsorvezető undi, a táncoslány meg nagyon sép. :D

2011. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kiélt ribanc feje van. Tényleg.


Amúgy nemtom mi a véleményem. Nem néztem végig. Uncsi.

2011. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a mozgása jó,csak vicces,hogy azt akarja rázni,amije nincs (popsi)
2011. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl erőteljesen táncolni, ha finomabb mozdulatai lennének, az sokkal sexy-bb lenne, amúgy tényleg bomba teste van :)
2011. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ritmusérzék 0. Abszolút nem a zenére táncol :)
2011. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!