Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét tegyek az új...

Milyen zenét tegyek az új weboldalam alá?

Figyelt kérdés

.

Amatőr webszerkesztő vagyok, de azért már tudok egy picit szerkesztgetni és szeretnék egy új weboldalt csinálni apartmanházamnak.


Szeretnék valami pihentető, relaxációs, nyugodt zenét alátenni, mint pl. az Azúr Hotelnak van Siófokon - [link] -. Hasonló típusú weboldalt csinálnék elegancia szempontjából is, szóval valami elegánsabb zenét is szeretnék a weboldalam alá. Az Azúré nagyon tetszik, valami ilyesmire gondolok.


Kérlek Titeket segítsetek nekem ebben!

Esetleg ha megvan a zene, szívesen venném ha valaki elküldené nekem! Vagy csak a neten megmutatja, az sem rossz ;)...


Köszönöm szépen a Segítséget előre is!

.


2009. febr. 5. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nu jazz típusú (új jazz),lounge,essential zenét tegyél fel mert az nagyon stílusos tud lenni, és egyben elegáns,érdekes,kalandos zene,de mégis konszolidált.Külföldi szállodákban már bevett szokás a "lift zene",amik szintén ilyen zenék.Dobj egy üzit a mailemre és küldök egy kis ízelítőt.
2009. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyet. Kevés idegesítőbb dolog van, mint amikor netezés közben egy honlap elkezd dalolászni (én általában netrádiót hallgatok netezés közben, és ha egy oldal rámijeszt a zenével, általában reflexből bezárom a firefox tabot amin megnyílt :))
2009. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!