Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy számot, valaki...

Keresek egy számot, valaki tud segíteni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Keresek egy számot, előadót. Félek, olyan ez, mintha tűt keresnék a szénakazalban, de azért remélem, valaki/valakik tudnak itt tippeket adni nekem!

Az mp3-asomról letörlődtek a számok, melyeket rádióból rögzítettem azelőtt. Köztük volt egy olyan szám is, amit az MR2 Petőfi rádióból rögzítettem, 2010 tavaszán (április, május folyamán). Nem szoktam Petőfi rádiót hallgatni gyakran, ezért lehet, játszották azóta, csak én nem tudok róla. Egy délelőtti műsorban volt az a szám, kb. délelőtt 10 körül, utána valami „finn hóeséses” szám volt valami Yager snow-tól (nem tudom, jól írom-e, nem ismerem ezt az előadót, és a nyelvtudásom sem az igazi).

Női előadó énekelte, pörgős szám volt, popos, diszkós hangzással. Gyönyörű csengő hangja volt a nőnek. Ennyi rémlik a dalszövegből, hogy „kiss me fly… butterfly…” vagy valami ilyesmi, vokál is volt a vége felé. De az biztos, hogy nem az ismert „kiss” szavas dalokról van szó, és nem ismert előadó volt ez, az biztos. Esetleg tippek? Aki gyakran hallgatja a Petőfi rádiót, nem találkozott ezzel a számmal?


2011. febr. 9. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

???

2011. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, nem ez :(! Női előadó volt, popos stílus.:(
2011. febr. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!