Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Green Day dal refrénjéb...

Melyik Green Day dal refrénjében hangzik el többször, hogy I'm looking for the?

Figyelt kérdés
Ismert dal, adják a rádiók, de nem találom, mert nem tudom a címét - és abban sem vagyok biztos, hogy Green Day - hangulata alapján szerintem az.
2011. febr. 9. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem. ez u2. :)
2011. febr. 9. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
"és abban sem vagyok biztos, hogy Green Day "
2011. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez egy Green day szám vlt. Én ha jól gondolom, az összes dalukat ismerem, de nem jut eszembe olyan, amiben ez lenne.Főleg nem olyan,amit rádióban játszanak. Esetleg több információt tudnál mondani a dalról?
2011. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
23:08-nak köszi. Ezért írtam ki, hogy valaki olyan olvassa el, aki ismeri jobban a Green Dayt. Ezek szerint rossz nyomon járok. A refrén első két sora kezdődik így: I'm looking for... A dallam, a hangszerelés emlékeztetett a Green Day-re. Rockos, pörgős, vidám hangulatú szám. A refrének közti zsakaszokban kicsit belassul a ritmus, aztán a refrén megint pörgős ez ad a dalnak egy különös lüktetést. Sajnos nem tudom lekottázni, ezért esélytelennek tűnik.
2011. febr. 10. 11:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad lett - nem green day. Megvan: Foo fighters - learn to fly és a refrénben a looking to van és nem looking for. Nagyon régen nem hallottam és nem ugrott be - de most igen. köszi :)
2011. febr. 10. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!