Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor koncertezik Magyarország...

Mikor koncertezik Magyarországon a Green day és a The rasmus?

Figyelt kérdés

remélem minél hamarabb:D

főleg a green day-t várom, mert 2 évvel ezelőtt a campuson a rasmuson voltam:D(naon jóó volt)


2011. febr. 10. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

hát Green Day nemtudom mennyire gyakran járnak ide.

a The Rasmus már többször járt MO-n, legutóbb 2010-ben szegeden, előtte pedig 2009-ben a campuson, amin ugye voltál is :D kár hogy én nem lehettem ott :D na szóval idén biztos, hogy nem, mert Lauri márciusban szóló lemezt ad ki, és a Rasmussal nyáron vonulnak újra stúdióba, hogy számokat írjanak, ill vegyenek fel, tehát hogyha összehozzák az albumot 2012 első felében, akkor talán 2012 nyarán, de hát ez közel sem biztos, csak én így gondolom .

2011. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sohanapján kiskedden.


komolyra fordítva a szót: mivel 2012-ben valószínűleg jön az új album (Green Day) ezért valószínűleg lesz megint nagy turné, ergo jönnek majd Európába is. lehet, h MO-ig nem jönnek el, de Bécsbe tuti mennek, az meg közel van

2011. okt. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
The Rasmus 2012 november 13-án Budapesten a Club 202-ben!;D
2012. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!