Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nincs meg valakinek? (Dupla...

Nincs meg valakinek? (Dupla kávé - Távollét)

Figyelt kérdés
Dupla Kávé - Távollét című szám! Sokat jelent nekem, de sehol sem tudom letölteni.. Nem találom. Nagyon hálás lennék érte, ha valaki elküldené nekem ezt a számot mp3-ban e-mail címemre...Sokat jelent nekem, köszönöm!
2011. febr. 12. 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Így kezdődik ez a dal:

"Emlékszel? Utolsó beszélgetésünket egy száguldó mentőautó szirénája szakította félbe... Megijedtem, mint mindig, ha valahol a sziréna felhangzik. Pegig akkor még nem tudtam, hogy számomra és számodra nagyobb veszély nem jöhet, mint hogy elhagyjuk egymást. Azóta sem feledtem el azt a délutánt. Egymást átölelve álltunk az utca forgatagában, mintha soha többé nem akarnánk elválni egymástól. De én egy erőltetett mosollyal kibontakoztam a karjaidból, lágyan megcsókoltalak, és fölényes, könnyed hangon azt mondtam: Ne félj az elválástól! A távollét olyan, mint a szél. A kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja..."

2011. febr. 12. 21:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Letöltöttem neked torrentoldalról, írj egy e-mail-t és elküldöm
2011. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Írtam e-mailt!
2011. febr. 12. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!