Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Betelt a pohár. Miért akarja...

Betelt a pohár. Miért akarja mindenki ingyen megtanulni a gitározás művészetét?

Figyelt kérdés

Miért? Mindenki ilyen csóró?! Nem hinném, különben nem lenne pénz gitárra... Ha akar tanulni miért nem megy el egy zeneiskolába, vagy magántanárhoz.

Betelt a pohár... Miért akarja MINDENKI ingyen megtanulni a gitározás művészetét?


2009. febr. 11. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert ha meg tudja tanulni ingyen és magától, akkor minek költsön rá pénzt? Ha nem megy neki, akkor úgyis feladja vagy keres magántanárt...
2009. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez de hülye kérdés. Miért fizessen, ha egyedül is megtanulja, csak egy kis gyakorlás szükséges. Miért zavar ez téged? Talán gitároktató vagy? Ha ennyire nem megy a bolt, keress más szakmát.
2009. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Megpróbálkozik vele, kiderül van-e érzéke hozzá, és ha van úgyis keresni fog zenetanárt. Én is kaptam annó gitárt, de csak a drótokat tudtam hasznosítani.
2009. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Öhm... Nem vagyok gitároktató. De elég nagy hülyeség az, hogy magától is megtanul gitározni. Csak nagyon kevés embernek van olyan adottsága, amivel tanár nélkül képes megtanulni játszani egy hangszeren.
2009. febr. 11. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Művészi szinten nem fogja nyilván megtanulni az ember... Egyébként a hirdetett (mondjuk így) oldalt megnéztem, és a benne lévő leckék még a haladó szinten is annyira primkók, hogy dobos és basszusgitáros létemre többet tudok róla, helyenként olyan hibák is vannak benne, amiből látszik hogy az írója is csak hobbyzenész... Szóval sokat ne várjon az ingyen dolgoktól senki. Szerintem a neten fellelhető anyagok csak segédanyagok tudnak lenni, egy lelkes tanuló számára. De tanárra MINDENKÉPP szükség van (még a haladó, vagy profi zenészeknek is), mert kell egy ember aki észreveszi a hibákat, segít helyesebb útra tévedni, motivál, rugdos, megdícsér, stb. Pl én most jelenleg két tanárhoz járok tanulni, pedig rendszeresen koncertező, több zenekarban játszó zenész vagyok. Mindkét tanár rengeteget segít. Töbszörös időt kellene eltöltenem egymagam a hibáimmal, hogy ugyanoda eljussak, de az is lehet hogy mire rájövök mi a baj évek telnek el.

Ebben a világban néha adnak dolgokat ingyen, de az igazán hasznos értékekért általában mélyen kell a zsebünkbe nyúlni. Sok szorgalommal persze csökkenthető a költség, pl nem kell hogy kétszer adjon fel a tanár valamit, mert elsőre is kigyakorolhatjuk :)... Ingyen csak a levegő van. Már egy húrkészlet, kábel, erősítő , gitár ezek is pénzbe kerülnek. A tanulásért is fizetni kell. Vagy évekkel, vagy pénzzel. Mindenki döntsön maga melyik a fontosabb a számára.

2009. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
jah még annyi, hogy ajándék lónak persze nem nézzük a fogát.
2009. febr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
miért zavar?A párom például magától tanult meg,igaz,csak hobbi szinten,de arra éppen elég,hogy itthon pengessen a családnak,énekeljünk hozzá.Minek költene több 10 ezret tanárra,azt a pénzt inkább félretesszük,vagy a gyerekre költjük.Akkor ennyi erővel én is iratkozzak be énektanárhoz,mert kicsit hamisan éneklem itthon a négy fal között a Börtön ablakábant?
2009. febr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

A gitár nem tanulás kérdése, hanem adottság.

Aki tud az tud tanár nélkül is, aki nem tud.... :-)

2009. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
A kérdés jogos, csak korlátolt. Én magamtól tanultam gitározni, most már gitártanár vagyok, és még mindig úgy látom, hogy az ember kellő önfegyelemmel, gyakorlással, és kitartással teljesen meg tud magától is tanulni, akár művészi szinten is.
2009. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
figylej hallod én 3 éve tanulok ittzhon egyedül semmi féle tanár nélkül és hozzá tánném még kottát sem tudok olvasni de ahoz képest oylan gyünyörű flmaenco számokat játszok hogy sokszor csak bámulnak... 3 év alatt magamtol megtanultam ingyen azt amit mások lehet hogy 5-6 évig tanulnak óránként több ezer forintért
2010. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!