Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe ennek a számnak,...

Mi a címe ennek a számnak, vagy a neve a zenekarnak? Nagyon kéne!

Figyelt kérdés
Www.Youtube.com/watch?V=FbEKbUoKDoE
2011. febr. 15. 19:26
 1/3 bodibodo válasza:
Ostoba!
2011. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Te nyomorult féreg.Akkor máshogy teszem fel a kérdést, ha képtelen vagy értelmezni.

A zene ami alatt szól arra vagyok kíváncsi, de neked ez biztos nem tűnt fel.


Mi az aláfestőzene előadójának neve illetve és/vagy címe?


Te.Kretén.


Ostoba az sajnos az aki ilyen ostoba névvel ostoba válaszokat ad.Meg az aki megszülte ezt az ostoba embert, és aki megcsinálta.


Azért köszi, bár ha okosabb nem is lettem tőle sikerült találni egy témát amire tudtál válaszolni...te.... hehe.Ostoba.Anyád volt ostoba, hogy nem fujtott vízbe amikor megszülettél, meg apád, hogy nem lökött még kettőt.Akkor talán tudnád a választ is te kretén.


Kettőnk közt talán az az egy különbség van, hogy én voltam ebben a parkban és ismerem is a helyet, te viszont sosem fogsz eljutni, és azt sem tudod hol van.De ennek hála, valószínűleg sosem találkozunk.Remélem :):):)

2011. febr. 19. 02:17
 3/3 A kérdező kommentje:
talán még annyit, hogy 3 napja válaszoltak is a kérdésre, de a google fordító neked biztos nem tudja lefordítani értelmes szövegre.Azt nem is feltételezem, hogy bármilyen nyelven megszólalnál, miért is lenne épp a spanyol az amit megértessz???
2011. febr. 19. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!