Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a Kárpátiáról?

Mi a véleményed a Kárpátiáról?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 11:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
én évek óta imádom 20éves lány vagyok de senki nem hiszi el elsőre hogy az hallgatom kinézetre elég disco csirke vagyok.imádom egyetlen bajom vele az hogy régi baka dalokat feldolgoznak levédetik a hangszerelés miatt és az onnantól az ő számuk...holott nem hinném hogy ők találták ki a donnál és a többi..de ennek ellenére imádom.és pénteken konceeeeert!!:)
2011. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
azt,hogy a MetallicA jobb
2011. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fémfaház válasza:
Én szeretem és nem jobb a metallica, ha a Kárpátia az Usa-ba születik, akkor lehet ők is lennének olyan híresek mint a metallica
2011. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja, elvégre az usában kevés a szélsőjobbos, tinik butaságából megélő banda. Ugyan. :'D

Mondjuk ne értsetek félre, a Metallica is ganéj attól még.

2011. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kocsmazene, de abból a jobbik fajta.
2011. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
első válaszoló vagyok és nem azért de sem szélső jobbos nem vagyok és másod éves egyetemistaként butának sem érzem magam hozzátenném én pont magyar történelmet tanulok tehát nem mondhatni hogy mert én semmit nem tudok csak úgy jár a szám...
2011. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szeretem őket, főleg a mondanivalójukkal értek egyet. Bár szerintem zeneileg nem a legjobbak és Petrás hangja sem az igazi. Inkább Vádló Bitófák, Radical Hungary, Romantikus Erőszak.
2011. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mi a véleményem?? az hogy istenkirály!:) a metallica az más stílus , kinek mi tetszik.
2011. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Így van a Metallica jó,a maga műfajában,azért nem nagyon lehet a kettőt egy kalap alá venni. :) Én is szeretem a Kárpátiát,és csak azért tettem fel ezt a kérdést,mert van már itt ilyen,és ott sok válaszoló támadja őket. Kíváncsi voltam most is így lesz e. :)
2011. febr. 18. 15:21
 10/12 anonim válasza:

királyak egyszer meghívtak egy sörre az első kommentelő csajnak meg proszit :P

(egy bajai 20 éves egyetemista jóképű rocker)

2011. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!