Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyar Justin Bieber? Vélemény...

Magyar Justin Bieber? Vélemények? XD

2011. febr. 19. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

marad ugyanaz a véleményem.

nincsen hangja..a testvére miatt lett híres.

nem tudnak már mást kitalálni..jb - baby koppintás.

2011. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs ki ez a fiú. Csak kapcsolgattam a tévét, hátha valamelyik zenecsatornán találok jó zenét, és a Viván (amit egyébként nem nézek) pont megpillantottam ezt. Azonnal éreztem a Bieber-hatást. Zenére, klippre. A magyarok ennyire utánzósak? (Pl. BNF is Jonas Brothers másolat.) Ki mm testvére?
2011. febr. 19. 20:27
 3/11 anonim válasza:
ez sejpit?
2011. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attyaég! nem volt elég egy, csinálni kellett még egyet? De legalább hangja lenne, de az sincs! Hová fajult ez a világ???
2011. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pont az egyik BNF tag tesója...

Szerintem szánalom...

Illene kikérni mások véleményét (nem anyuciét) mielőtt valaki képernyőre kerül.... Túl sok tehetség nem kap lehetőséget és közben az ilyen protekciós kis taknyokkal meg tele a tv....

2011. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tényleg BNF? Hogy beletrafáltam.

Ha jól megnézitek, popzenével a Viva foglalkozik itt Magyarországon. Lehet más adó is, nem figyelem, de ez a legnagyobb. Ha valaki érvényesülni akar, mégha nagyon jó is, akkor is "vivás" lesz. Sokszor már erről ítélnek meg mindenkit.

Arról nem tudok nyilatkozni, ki-hogy kerül a zeneiparba, ritkán figyelem. Csak ez olyan érdekes volt. :D

2011. febr. 19. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Csicska b*zi
2011. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

első vagyok.

[link]

az ő testvére..ha megnézeed ugyanolyanok szinte.

és amugy a klip végén ott vannak a bnf tagok..úgytudom.

2011. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Majd úrjanézem, hátha meglátom. Amúgy a BNF hova tűnt? Vagy az InterYou? Ennyire nem volt rájuk kereslet? Utóbbi 1 éve adta ki az első klipjét, és azóta semmi. A BNF pedig kiadott kettőt, egymás után azt hiszem jó sok idővel később, és róluk sem hallani már.
2011. febr. 20. 11:48
 10/11 anonim ***** válasza:

MM- te vagy az a lány



xD Ez szörnyű! Justin is rettenetes, de ő... x)

2011. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!