Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az a nyavadt Szalay Csongor...

Az a nyavadt Szalay Csongor aki a legolcsóbb szinkronhang az országban és ezért mindenben ő szinkroniál ami nekem már nagyon iritáló meleg?

Figyelt kérdés
sokmindent megmagyarázna
2011. febr. 20. 19:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem meleg, és nagyszerű szinkronszínész, illetve zenész. Ellenben az sokkal irritálóbb, hogy pocsék a helyesírásod. Legalább vesszőket használnál, elsőre meg sem értettem a kérdést, ami nálam azért durva.
2011. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
inkább szar mert már mindenben ő szinkronizál és már rohadt iritáló ennyit erről és szerintem ezzel nagyon sokan így vannak és biztos meleg ennyit erről
2011. febr. 21. 01:27
 3/23 anonim válasza:
100%

Én nem tudom h meleg e vagy sem, de nem is érdekel. Nagyszerű zenésznek tartom és pont a hangja volt ami megtetszett, amikor véletlenül meghallottam az egyik számát.

A másik meg nem kéne csak azért szapulni valakit mert, nem tetszik a hangja. Biztos nem véletlen h sok filmet szinkronizál, a tehetségre meg a beleérző képességre célzok.

2011. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik fogd be a füledet és ajánlom, hogy vegyél a kezedbe egy helyesírási szótárt.
2011. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Csongi nem meleg és nem irritáló hanem van egy rohadt jó bandája a The Grenma és messze van a melegtől!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

1: Helyesírás 1-es!

2: Nem a legolcsóbb, ő ebből él!

3: Nagyon jó zenész! Saját zenekara is van (The Grenma)!

4: Tehetséges!

5: Különleges hangja van!

6: Honnan vesznek ilyen marhaságokat, hogy meleg? Nem az!

2011. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, már nem azért de ha mindig ő szinkronizál akkor, csak tud valamit... Látom magyarul nézed a filmeket ezek, szerint annyira gyenge elméjű vagy hogy, nem tudnád őket angolul megnézni ha, annyira zavar Csongi hangja...Ha, ennyire nem tetszik akkor, nézzed feliratosan és ne pedig olyan eberekről mondj ocsmány véleményt akik, nem ártottak neked... És ha, azt mondod hogy, meleg akkor miért tetted fel egyáltalán ezt a kérdést?? Agya ment barom...
2011. szept. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondjátok!!!! :DD
2011. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
legolcsóbb szinkronhang?te hü.ye vagy.tudod milyen kurv@ jó a hangja a bleachben?
2011. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Oris válasza:
100%

Istenem te nagyon idióta vagy XDDD

Elsőnek tanulj meg helyesen írni aztán pattogjál.

És csongi NEM meleg. Lehet hogy a te hülye fejedben az de amúgy nem.

Írtó jó szinkronszinész, és ha te ezt nem tudod elfogadni ez van, nem kell ezt ország világnak kiírni.~

A magadfajtákat csak sajnálni tudom.

Ennyi.~

2011. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!