Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok az OZORA fesztivál...

Mit szóltok az OZORA fesztiválhoz? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még nem voltam,csak egy két ismerősöm volt ott.Ja,meg videót láttam róla. Ők azt mondják,hogy felejthetetlen élmény.Szerintem most nyáron én is elmegyek velük.Egy hétig nomád élet.Durva lehet,nem?
2011. febr. 27. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak annak érdemes menni, aki szereti a nyaminyamit. Én például nem szeretem.
2011. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Idiotizmus
2011. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, én tuti kihagynám. Ne a nomád élet miatt izgulj,azt észre se fogod venni. Marha sok pénzt vigyél, úgyis elköltöd.

Számomra az a zene tényleg bírhatatlan drogok nélkül. A drogok még oké, de akkor már legyen valami azon kívül is ami érdekel egy fesztiválon. Úgy gondolom tényleg egy élmény lehet, persze ha bírod a betépett hippiket.

2011. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mennyibe kerül egy bérlet?
2011. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyenlőre ennyit találtam.

Az Ozora 2011-es jegy és bérletárai:

Bérletek

Elővételi bérlet (korlátozott számban): 70 € (kb. 20 000 Ft, külföldről már nem elérhető)

Elővételi bérlet (Július 17-ig): 90 € (kb. 25 000 Ft)

Teljes árú bérlet: 110 € (kb. 31 000 Ft)Ez gondolom a helyszínen.


Hétvégi jegy:

Hamarosan!


Napijegy

Hamarosan!

2011. márc. 2. 10:05
 6/10 anonim válasza:
54%
köszi szépen!
2011. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szívesen!
2011. márc. 2. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Jajj de nem szeretem ezt a terjengő fost ami már kezd kialakulni az évek alatt ,,OZORA,,-körül hú de nagyon cuccos...kész emberek mindenhol..f@szt--egy olyan normális társaság/életmód ami a mai világban már nagyon kevés hejen tapasztalható/lelhetőfel---a drogokról annyit mindenki azt csinál amit akar ...szerintem a legfőbb drog maga a zene ...Ez egy életmód mint már említettem fantasztikus emberekkel..nagyon barátságos toleráns felfogással távol a sablonos bezárt emberi léttöl...ezeken a fesztiválokon ténylegesen foglalkoznak 1 mással az emberek..(nem egy gusztustalan techno feszülös kötekedő emberekkel)..Máskülönben én 2005-óta járok le és folyamatosan figyelem ,hogy minden évben egyre többen vannak..ami egyrészről teccik másrészről kicsit elszomorít ,hogy mien emberek is lekavarodnak mostanság már...Na meg hogy egyre nagyobb divattá kezd válni...Egyébként én saját tapasztomból is merítve aki egyszer lemegy az többet nem haggya ki....inkább már azon kezd gondolkozni hogyan is kapargassa össze a pénzét : Spirit Base-Ausztria,Paradise Fesztival-Ausztria,Kannibale Massaker-Germany -Ezekre a fesztiválokra :D
2011. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem csak azt fogja meg a hippi életérzés vagy az az életérzés ami az Ozora fesztiválon van, kinek hogy tetszik, aki alapból is vevő rá. Én pl. a technós feszülős arc vagyok és egy soundon se kötekszik senki senkivel pedig 4 éve ott vagyok a buli közepébe. Változatos zene, különféle stílusok és emberek verődnek össze és tök békébe megférnek egymás mellett. Elég ha csak az idei előadókból nézünk párat: Trolley Snatcha,David Guetta,Len Faki,Armin Van Buuren,Snoop Dogg, Ricardo Villalobos stb. mindegyik a maga műfajában nagyágyú és mindegyik érdekes volt szerintem stílustól függetlenül. Ozorán meg megy a goa 5 napig és kész vége, olyan előadókkal akikről egy elektronikus zenében jártas valaki is aligalig hallott. Mivel az lsd-t meg a gombát se csípem ezért ez a buli nekem kifog maradni... és remélem ezt később is így fogom gondolni.
2011. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Én pl évek óta tervezem hogy egszer kinézek Ozorára, mert a chillout-ot és a trance-et nagyon szeretem hallgatni.


Sosem drogoztam (40 évesen, még füves cigit sem) és ott sem fogom kipróbálni, kíváncsi se vagyok rá. De pont emiatt félek, mit fogok szólni a körülöttem támolygó szétcsúszott emberekhez...

2014. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!