Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki, látván, hogy mennyire...

Valaki, látván, hogy mennyire ég bennem a tudásszomj, megtanítana zongorázni? : P

Figyelt kérdés

Itt a zeneiskolában iszonyú hosszú a várólista, egy tizennyolc éves lánynak esélye sincs bekerülni, mert, mint ahogy az természetes is, inkább az óvodásokat veszik fel... Magántanárra meg kinek van pénze? ^^

(nem vagyok hülye a zenéhez egyébként, tanultam furulyázni, trombitáztam és most gitározom, cserébe adok olasz leckéket! :D)


2011. márc. 3. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz,hogy jól megtanulj zongorázni,naponta legalább 1-2 órát kellene gyakorolnod. Ehhez pedig kellene otthon is lenni egy zongorádnak. Az iskolai gyakorlás csak minimálisan elég.
2011. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :D
2011. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azzal nincsen gond, van otthon zongora(, és az időt sem sajnálnám rá, de egyedül nem tudok megtanulni, nem vagyok zseni xd

am Újpest központtól kb 25 kmre lakom, vidéken X)

2011. márc. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!