Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárt szeretnék venni,...

Gitárt szeretnék venni, milyen márkákat, vagy milyen gitárt ajánlanátok? És ez milyen (lent)? Ja és akusztikusat.

Figyelt kérdés

7 éve zenélek (zongorázok), de most szeretnék itthon magamnak gitározni, de nem étek hozzá egyáltalán, és nem tudom mi a jó. Segítsetek.

Ez milyen?

[link]

Jó lenne?

Amúgy azért ilyen 30000ft alatt szeretnék, ha lehet így is viszonylag jót venni.


2011. márc. 5. 20:18
 1/2 anonim válasza:

Szerintem amit fenn belinkeltél gitár az nem rossz. Így leírás alapján jónak néz ki, arra, hogy otthon, esetleg ismiknek vagy bulikon gitározgass arra jónak néz ki. Bár én nem szeretek neten vásárolni, mert így nem hallom a hangját...én szeretek bemenni egy üzletbe és leülni picit pötyörészni velük mielött megveszem...és ehhez a módszerhez nem kell érteni hozzá. Bemész az üzletbe, elmondod, hogy mit szeretnél, kezedbe nyomnak 3-4 gitárt és leülsz pár hangot megpengetni, aztán azt veszed meg ami a legjobban tetszett illetve kézreállt.

Mert hát egy gitárnál a fogása (ha lány vagy célravezetőbb a rövidebb és vékonyabb nyak)is fontos.

Márkákat sajnos nem tudok neked mondani, met nekem akusztikus gitárom csak egy van, de az is ilyen kánri gitár...én inkább az elektromosakban nyomulok ;P

Na remélem azért segítettem valamit, sok szerencsét vásárláshoz!!

2011. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oh, igen köszi segítettél. :) Még ugyanis nem sikerült vásárolni, vagyis még nem volt időm, de most tervezek. Hát igen én sem neten fogom megvenni, csak gondoltam, hogy ez így milyen...

És még egyszer köszi, most már kicsit bátrabb vagyok. :)

2011. márc. 15. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!