Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van/nak olyan Link/ek amin a...

Van/nak olyan Link/ek amin a legujabb House illetve Diskókban játszott számok vannak feltöltve vagy sorrendbe rakva dátum szerint?

Figyelt kérdés

olyan oldalra gondolok mint például van a Hip-hop, rap számára a:

[link]

[link] és hasonlók...


előre köszönöm a linkeket (bocsi a helyesírási hibákért)


2011. márc. 5. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
club passion kecskemét itt vannak letölthető dj mixek a mixek menüpont alatt
2011. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na de hát ezek a DJ mixek is valamiből öszevannak rakva ...


és nekem olyan oldal kellene ahol az eredeti számokat találom meg amik például tegnap vagy egy hete jöttek ki.


mondok példát: a " Swedish house mafia - one" c. számnak is biztos van egy "szűletésnapja" amikor napvilágra került ... és biztos kitették valami oldalra (nem youtube) ahonnan aztán elterjedt és híres lett.

mert hát lehet nem én vagyok az egyetlen aki még 1 éve azt se tudta ki vagy mi ez a csapat/együttes/DJ ...


ezt onnan veszem h most nagyon híres például a "Wiz Khalifa - Black & Yellow" ami a fent említett [link] -ról már egy-két hónappal azelőtt lelehetett tölteni közben még senki se tudta azelőtt (ismerősök közül legalább is) ki az a Wiz Khalifa ...


nem mixek kellenek mert ahoz elég nekem a google, meg olyan jelszavak h bárány atilla vagy hasonlók,


próbáltam már ilyen oldalakat találni de még nemjártam sikerrel ezért is van a kérdés...

2011. márc. 5. 22:11
 3/5 anonim válasza:
ezek engem is érdekelnének! Én is új zenéket keresek(és hát 1ik címét se tom) Amik a viván meg rádiókban mennek nekem ilyesmik kellenek!
2011. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos,ha tényleg a megjelenéskor szeretnéd megszerezni a zenéket jó minőségben,akkor sajnos azért fizetned is kell.


[link]


[link]


[link]


stb.


Elsőként a fizetős oldalakra kerülnek a trackek és onnan letöltve rakják fel más illegális oldalakra.

Ezek legális oldalak,amik után már nem kell jogdíjat fizetned ha közönség előtt szeretnéd lejátszani őket.

2011. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3adiknak nagy kösz ... ezen már ellehet indulni ... de igen nekem inkább az illegális oldalak kellenének :D
2011. márc. 8. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!