Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez most komoly? ( a kérdés...

Ez most komoly? ( a kérdés rövid, a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=0FftES0gTy4


szerintem ez annyira átlagos és felejthető.

nem hiszem el, hogy ez a dal a legjobb arra, hogy képviselje Magyarországot... persze, ha az a cél, hogy megmutassuk a világnak, hogy semmi kreativitás nincs a magyar zenében, akkor tökéletes.


2011. márc. 9. 11:48
 1/8 Thurston ***** válasza:
Ja, mert eddig elég kreatív előadókat küldtünk erre a megmozdulásra.
2011. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Eddig Rúzsa Magdi érte el a leg nagyobb sikert 2007-ben. 2008 és 2009-ben a döntőbe se jutottunk be, 2010-ben nem volt mani küldeni embert, most meg Wolf Kati? Aki még itthon se bizonyított? Ez gáz.
2011. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát miután elküldtük Ádok Zolit,aki azóta se bizonyított se itthon,se ott ,se sehol máshol: na ennél lejjebb már nincs.

Katinak legalább van hangja,de amilyen a magyar zene,nem sk választásunk van,el kell ismerni...

Amúgy ez valóban nem nagy szám,és nagyon hasonlít egy régebbi számra.

2011. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ok, hogy könnyen emészthető, de nem fülbemászó. Esküszöm, elvittem volna a Vidéki sanzont, bár azt a szabályok alapján azt nem lehet.
2011. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leszokhatnánk már erről a 7-3-as dallamkombinációról.
2011. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az egy dolog, hogy ez popzenei rendezvény, de akkor meg minek a kérdés, hogy ez most komoly-e. Az egészet nem szabadk omolyan venni. És szinte teljesen biztos vagyok abban, hogy a többi ország fele annyira sem veszi komolyan, mint mi.


Mindettől függetlenül szájonvágnám a producert, aki ezt elkövette.

2011. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom, szánalmas ezen problémázni, de azt képzeltem, hogy ha már az egy egykori "alternatív" zenészek (Lovasi A., Kiss T., Szűcs K. Tövisházi A. stb) is a mainstream részei, akkor valami kevésbé "egyszerű" dalt választanak.
2011. márc. 9. 14:07
 8/8 anonim válasza:
A finnek kivitték a Lordi-t, ami egy elég kemény zenét játszó banda. HA jól tudom, akkor emg is nyerték. Mi miér nem tudnánk kiküldeni akkor Deák Bill Gyulát, akinek azér nem akármilyen hangja van?!
2011. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!