Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Várjátok az új In Flames albumot?

Várjátok az új In Flames albumot?

Figyelt kérdés
Kérdésem főképp a metál zene rajongóknak szól.
2011. márc. 11. 20:58
 1/10 Thurston ***** válasza:
Asszem a Colony volt az utolsó albumuk, ami le tudott kötni valamennyi időre. Az utolsó kettőt már meg sem hallgattam, de ha nagyon nem lesz jobb hallgatnivalóm, lehet, hogy belefülelek. Elvárásaim alapján max pozitív meglepetés érhet.
2011. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó album katasztrofálisan szar lett, a Come Clarity sem lett valami nagy szám, a Soundtrack to your Escape nekem vitt valami színt a metal zenébe (popot tán), de az nem lett annyira rossz, a Reroute to Remain is egy elég egyedi album volt a maga idejében, a Clayman annyira nem tetszett, de szerintem messze a Colony a legjobb albumuk.

Ennyit bevezetőül

Ha folytatódik a romló tendencia, akkor már végképp kiábrándulok belőlük. Másik piaci szegmenst keresnek maguknak és elég jól csinálják.

2011. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy a Come Clarity az még jó. De az uccsó albumuk az vmi qrva sz@r. Ha úgynézzük akkor várom mert kiváncsi vagyok mit hoznak össze. Eddig se voltam nagy rajongójuk ha ez az album rossz lesz akkor tök mind1 ha meg jó akkor az nekemis jó...
2011. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akinek az előző nem tetszett az megszívta, mert ez úgymond annak a folytatása lesz. Legalább is ezt olvastam.
2011. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Thurston ***** válasza:

És? :'D

Ez baszolút nem jelenti azt, hogy ugyanolyan ötlettelen, unalmas szar lesz.

(Ettől függetlenül valószínüleg az lesz, de nem azért, mert az előző folytatása, hanem mert nem változott azóta a kreativitásuk mértéke.)

2011. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen 100x jobbak voltak. Mostanra el amerikaiasodtak vagy mi.
2011. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos elnyálasodtak nincs meg bennük a régi melodic death metal stílus és ez csak rosszabb lesz a fiatalok ezekre hajtanak.
2011. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18:44 vagyok:)

Király lett az új album!:D

2011. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, király lett?! Te a 2011-es albumot hallgattad?

Az első szám valamelyik előző albumos szám koppintása, legalábbis a fő témája. Meg egy kicsit Take this life.

A második számnál rögtön bele is csapnak a lecsóba. Hát ennél rosszabb éneket jó ideje nem hallottam. Az előző számban se volt semmi, de itt már beizzott a cucc. Továbbá találhatunk benne egy, az Embody the Invisible-ből ismert szaggatást.

A hármas szám annyira jellegtelen, hogy nem tudok róla mit írni.

A négyes szám is valamelyik előző albumos számuk témájának a koppintásán alapul, az ének pedig továbbra is katasztrofálisan rossz.

Az ötös számban erőteljes Disarmonia Mundi hatást érzek, továbbá 1:00-től hallható a minden melodeath zenekar által lejáratott téma. Az In Flamestől nem vártam, hogy eljátsszák.

A hatos szám eleje hajaz a második szám elejére, de amúgy nem hallgathatatlan, ha muteoljuk az éneksávot. Egyszer elég volt nekem meghallgatni.

A hetes szám AZ MI?!?!?!?!? Nem volt elég play time, vagy mi?! Ha már hasonló számot csinálnak, akkor vehetnének példát mondjuk a Katatoniáról vagy a Porcupine Treeről. De ez így nagyon nem tetszik nekem.

A nyolcas szám egész jó lenne, ha az ének nem lenne benne ilyen szörnyű. Meg azért megtanulhatnának már egy új átvezetést, mert ez a skála már kezd egy kicsit uncsi lenni tizenpár album után.

A kilences számban hallhatjuk újra a minden melodeath zenekar kedvenc riffjét. Ráadásul fő témában :D

A tizes szám kezdőtémája úgy a 93-as Demo kazettán elment volna, de így már elég bugyután hangzik. Az utána következő témában is az egyediség veszélye a vosztoki hőségriadóéval egyenlő.

A tizenegyes szám is egy playtime töltő... Szörnyű...

A tizenkettes számban véleményem szerint a kettes szám témája ismétlődik minimális átírással

A tizenhármas szám is egy komplett szenvedés... Olyan, mint maga az album.

Én még egyszer nem hallgatom meg, abban biztos vagyok. Áhhh

2011. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez van nem tetszhet mindenkinek:) Szerintem jó lett legalább is az előzőnél 100x jobb. Persze nem bántam volna ha egy Jester Race vagy Whoracle 2-őt kapunk:D De olyan már úgy se lesz.
2011. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!