Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét kedveltek?

Milyen zenét kedveltek?

Figyelt kérdés

Én csinálom az iskola rádiót, de persze nem azokat a zenéket szeretném belerakni ami csak nekem tetszik, mert azt otthon is tudom hallgatni. Szóval segíteni kéne, hogy milyen számokat szerettek.

Mindenféle jöhet. Magyar / angol. Amit csak szerettek.


Köszi:


Lili


2011. márc. 13. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
szeretem a Lili nevű lányokat. =) am tedd be ezt a mashupot, sztem kegyetlen jó: http://www.youtube.com/watch?v=akGRWdkAxhI
2011. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Adam Lambert-től minden :D imádom őt

For Your Entertainment, Whataya want from me, Master Plan, Can't let you go, Fever, Aftermath Billboard remix <- Az Aftermath eredetiben is iszonyatosan jó :D Sleepwalker, Voodoo, If I had you, Ring of Fire, Sure Fire Winners, For Your Entertainment (Bimbo Jones Vocal Remix ) :DD tőle az összes szám isteni (persze van még egy jó pár száma ^_^)

2011. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Edward Maya Stereo love Edward Maya This Is My Life Edward Maya Desert Rain
2011. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Guns N' Roses, AEROSMITH tudom nem a lagmodernebbek de nagyon jok. Ilyen techtonikokat ne rakj be mert minden 2. embernek faj tole a feje!!!!
2011. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az utolsóval nem nagyon értek egyet, mert speciel a mi sulinkban a tanulók 90%-a csak olyanokat hallgat, ki nem állhatom!


Guns and Roses (Sweet Child o mine, Dont cry, November rain, általában ezeket mindenki szereti)!

2011. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Britney új száma az I wanna go *-*
2011. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok látom magyart is kértél: Barbee-Forog a föld is nagyon jó! ^^
2011. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem annyi a lényeg,hogy ne lehangoló és semmiképp ne viva cuccokat tegyél be, mert azokról ugyebár nagyon erősen hallani a kritikákat:)


amúgy örülnék ha a mi sulinkba is érdekelné a sulirádióst,hogy az emberek mit szeretnek:D

2011. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!