Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Néhányan már mondták, hogy a...

 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most a Kárpátia és Jean Michel Jarre nem tudom, hogyan jönnek a képbe. Mindenesetre örülök, hogy vannak kifinomult ízlésű emberek. Én is ilyen zenéket szoktam hallgatni, miközben a kedvenc fuvolistámból készült ris de veau-t eszem.

Egy jó tanács! Sose hagyd, hogy furcsának bélyegezzenek meg!

Maradok tisztelettel,

Hannibal Lecter

2011. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj, mindenkinek más tetszik. én személy szerin Ludovico Einaudi-t nagyon szeretem, de hallgatok Tankcsapdától Just Music FM-ig mindent...
2011. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem sincs ezzel gond. Minden ember mást hallgat szívesen és igen sokfélét. Én például Viválditól elkezdve a legkeményebb rock-bandáig majdnem mindent szeretek :-)

Ezzel az erővel az én lelkem még "furcsábbnak" mondható.

2011. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Régebben én is gyakran hallgattam metált és hasonló zenéket, de megváltozott az ízlésem.
2011. márc. 14. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Régebben én is hallgattam metált. És mit ad isten, 180 fokos fordulat, most pedig inkább az elektronikus zenék jönnek be. FÚJ! A MÉDIA ÁLDOZATA LETTEM!

Remélem, sose fogod megutálni, hogy furcsának bélyegeztek meg téged.

2011. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem mondták ki szó szerint, hogy furcsa vagyok, csak utaltak rá.
2011. márc. 14. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy "furcsa" vagy. Nem vagy átlagember. Én sosem szerettem azokat a dolgokat, amiket sokan mások is szerettek :) .
2011. márc. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Örülök is neki. :)
2011. márc. 15. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!