Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 1. , Takács Nikolas vagy...

1. , Takács Nikolas vagy Király L. Norbert? 2. , Janicsák Veca vagy Wolf Kati? 3. , Vastag Tamás vagy Vastag Csaba? Melyik és miért? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Mindegyikre adjatok választ (ne muszáj de szerintem úgy a legjobb)azt is adjátok meg hogy melyik és hogy miért??

Pl. így: 1., Nikolas,mert..... (a számot is írjátok oda légyszíves!!


2011. márc. 15. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Norbi, mert nem bírom Nikolast, annak ellenére, hogy jómagam is szlovákiai vagyok, nem tudok még egy kis empátiát se érezni


2. igazság szerint itt mindkettő, de ha nagyon kell, legyen Veca, őt hallottam koncerten is


3. Tamást eredetileg egy nyálas gyereknek tartottam, de a koncerten kellemesen csalódtam benne, Csabával meg szimpatizáltam már a műsor alatt is


de hogy ez mire jó neked... :D

2011. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
semmire....véleményeteket kérdeztem..
2011. márc. 15. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
véleményeket?:D azt,hogy mindegyik egy kis kreált majom...már most csúsznak oda,amit süllyesztőnek hívnak,pedig nem oly rég volt ez az egész...még 3 hónap és azt sem fogod tudni,hogy kik ezek...ezek a műsorok nem ezért lettek kitalálva...az egyedüli,aki szerintem megérdemelten "futott be" valamilyen szinten,az Gáspár Laci,mert rohadt tehetséges és nagyon jó...de szinte minden cigány vágja a zenét,csak sok szarik rá:D(nem kell szó szerint érteni és példálózni...) am Gáspár Lacit utálom,de a zenéje jó..viszonylag...
2011. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. Nikolas, mert kb. fényévekkel jobb hangja van mint Norbinak.

2. Veca, mert valamivel szimpatikusabb mint a Kati. Tehát nem tartom tehetségesebbnek, mert Kati is nagyon jó. Nálam itt szimpátia dönt. De most szurkolok nagyon neki a dalfesztiválon.

3. Jaj én nagyon nem bírom a Vastagokat. Tomi szimpi volt az elején, aztán versenyben nagyon nem tetszett, mikor valamiért leszídták a mentorok, és utána egy csomó műsorban ugyanazt a flegma véleményt mondta el, olyan unszimpi stílusban. De hangilag jobb a Tomi szerintem.

Szerinted kérdező? Miért pont őket hasonlítjuk össze? Mert azért valljuk be, hogy az 1. pontban nagyon más kategória a két énekes.

2011. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát veled egyet értek utólsó......(Norbi vs. Nikolas)Azért kérdeztem mert sokan ezt sokan azt mondták....(nekem a nikolas) és errevoltam kíváncsi hogy legtöbb embernek ki és miért teccik jobban (bocs a helyesírásért)
2011. márc. 16. 18:00
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

1. Nikolas, mert van hangja.

2. Kati, mert egy érett nő, kislányból most van elég a porondon.

3. Mindegy, csak nehogy énekeljenek! Mert az nem nagyon megy nekik...

2011. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!

a 3. pontod miatt nyomtam neked egy zöldet XD

Kérdező! A Nikolasos dologgal értesz velem egyet, vagy mind a 3 pontban? Mert olyan embert még nem találtam, aki ugyanezeket gondolná mint én.

2011. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen
2011. márc. 17. 16:08
 9/11 anonim válasza:
1.Csabi 2.Tomi:D
2011. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó te teljesen értelmetlen dolgokat írtál válaszként!!
2011. ápr. 2. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!