Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dunakeszin Depresszió koncert?

Dunakeszin Depresszió koncert?

Figyelt kérdés

sziasztok az lenne a kérdésem hogy ami most lesz (2011 04 15.-én Dunakeszin a József Attila Művelődési Központban) melyik albumról fognak koncertezni? (gondolom a legújabból) azaz ha úgy van ahogy mondom akkor melyik a legújabb albumuk?


ha van valami egyéb tudnivaló a depi koncertekről létszi írjátok le első depim lesz :)


2011. márc. 15. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a legújabbról. A lemezbemutató turné az már elmúlt. Vegyesen minden számot fognak régit is újat is. Amúgy a legújabb albumuk a "Nincs jobb kór" 2010-es best of lemez +2 új dal (Nincs jobb kor, Az én játékszabályom). Tudni legfeljebb a dalszövegeket, hogy ne legyen tök idegen és ha teli torokból szernél énekelni, de az sem árt ha szeretsz pogózni. A "Sokkold a rendszert" számuknál szokott általában elszabadulni a pokol. Ha nem bírod annyira a lökdösődést, zúzást, pogót akkor azt ajánlom annál a számnál állj hátrébb
2011. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, szeretem a pogót, voltam már sok koncertem tcs,road meg minden ami kell cask depin nem voltam még szóval nem fogom kihagyni mostse :)) te amúgy mész?:P
2011. ápr. 4. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nem tudok de már voltam 4szer (köztük a 10 éves jubileumin is) hidd el nekem nagyon jó lesz ;)
2011. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!