Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó német együtteseket,...

Milyen jó német együtteseket, számokat ismertek?

Figyelt kérdés

A Rammsteint, az Oomph!-t és a Tokio Hotelt ismerem, az előbbit gyakran hallgatom, de kéne valami új. A műfaj inkább rock legyen, de discón kívűl bármi lehet, aminél jól lehet érteni a szöveget, akár valami régi sláger.

Szerintem nagyon jó német szövegű zenét hallgatni, így a német tudás is fejlődik.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2009. febr. 22. 12:55
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
95%

Nekem a Polarkreis 18-nak tetszik minden zenéje.A legismertebb daluk a Wir sind allein.

Nem tudom milyen stílusú zenét játszanak,de nekem nagyon bejön.

2009. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
96%

Peter Fox (!!!),

Christina Stürmar (Osztrak) ,

Nicole Scherzinger ,

Udo Lindenberg ,

Die Toten Hosen ,

Die Ärzte ,

Die Prinzen.


Igy elsore talan ennyi , a fent emlitett ( allein allein )

,az nagyon klassz!

2009. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
93%
Nevada Tan (új nevük Panik), LaFee, Die Happy, Die Toten Hosen, Rebellion...én ezeket ismerem
2009. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk én punkot hallgatok szóval nem tudom, hogy neked mennyire jönnek be, de azért írok 1-2-t: Wizo, Das Untergangskommando, Betontod, ZSK, Atemnot, Schleim Keim, Terrorgruppe, The Casualties Most így ennyi jut eszembe.
2009. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%
Ja, az meg hogy mennyire lehet érteni egyén függő. Nem tudom, hogy milyen szinten vagy. (Előző voltam)
2009. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, már megint én. The Casualties - véletlen volt. Amcsik.
2009. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Mindegyikbe bele fogok hallgatni, az elsőt már meg is hallgattam, és tényleg jó.

A punk-ot is szeretem, szóval szerintem tetszeni fog, de majd meglátom :).

2009. febr. 22. 17:42
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Légyszi majd írj, hogy a punkok közül mi jött be.
2009. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
56%
Rammstein!!
2009. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Punkos-válaszoló :), átlag 2-3 számot meghallgattam mindegyik együttestől, akiket felsoroltál, és hát akkor leírom, melyik jön be :). A Betontod nagyon jó, máris az egyik kedvencem lett :D. Az Atemnot, Terrorgruppe, Wizo és a Das Untergangskommando sem rossz, bár ezektől csak 1 jó számot találtam, eddig. Ezek közül legjobban az Atemnot tetszik ,a Tiere sind Lebenwesen szám miatt. :) A maradék kettő nem nagyon tetszik, leginkább az énekessel van bajom.

Igen, a Rammstein örök német-kedvenc lesz (de lassan már jöhetne az új album :D).

A többi német együttest is meg fogom hallgatni, nagyon köszönöm, h ilyen sokat írtatok. :)

2009. febr. 23. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!