Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki megértette ennek a videokl...

Aki megértette ennek a videoklipnek a sztoriját, az leírná?

Figyelt kérdés

Lehet, én vagyok gyenge felfogású,de valahogy nem tudom összerakni az egész. :S Akinek sikerül, lenne szíves leírni? Előre is köszönöm!!!!


http://www.youtube.com/watch?v=8mYd2X_9rrs


2011. márc. 18. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasi mindig erőszakos volt a csajjal, ezért a csaj otthagyta, a pasi meg vissza akarja szerezni, de nem tudja. Ezért beleőrül. A címe is azt jelenti, hogy megtörni vagy összetörni.

De lehet én se látom jól, elég zagyvaság ez a klip.

2011. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ezek a bevillanások, emlék foszlányok, ebből kell egy sztorit összerakni, hogy hogyan jutott el a srác a klip legelején látható állapotig.
2011. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!! Akkor nem csak számomra ilyen össze-vissza az egész. :)

Viszont a csaj meghal????

2011. márc. 18. 10:24
 4/5 anonim válasza:
Jó kérdés. Szerintem igen.
2011. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csaj egyértelműen halott az egész klipp alatt, a bevillanások arra vannak, hogy megmutassa a közepe fele, hogy valószínű ő ölte meg csajt, méghozzá akkor, amikor a másik csávót meglátta telefonálni a túl oldalon, és féltékenységi roham tört rá. Az utána következő képek minden emlékképek és az őrület határán álló csákó képzelgései. Mindenhol a csajt látja mindenkiben a csajt látja olyan helyzetekben amikor csaj mással kavar. szerintem..
2011. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!