Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rögtön megszerettek egy...

AĐA kérdése:

Rögtön megszerettek egy zeneszámot, vagy csak többszöri meghallgatás után?

Figyelt kérdés

Úgy értem,ha pl. a rádióban megy egy zene,azonnal rá tudod vágni,hogy tettszik,vagy csak később,többszöri meghallgatás után?

14/L


2011. márc. 22. 07:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan zene amit rögtön, első hallgatás után, de van amelyiket csak többszöri hallgatás után tudom megszeretni. :)
2011. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ém pl. a legtöbb zeneszámot először "utálom",nem tudom miért,aztán megszeretem....és köszi a gyors választ!
2011. márc. 22. 07:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem legtöbbször többször meg kell hallgatnom, hogy megtetszen. De van amikor elsőre megtetszik, ez ritkább.
2011. márc. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen (:
2011. márc. 22. 08:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy szerzek egy csomó új zenét, és munka közben hallgatom sorban. És valamiért mindig megragad bennem 1-2.
2011. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem (:
2011. márc. 22. 09:49
 7/12 Thurston ***** válasza:
Amit rögtön megszeretek, azt hamar meg is unom. Szeretem azt, amivel küzdeni kell. Mondjuk ehhez hozzátartozik az, hogy így egyre kevésbé találok bármi olyasmit, ami megdöbbenést vagy izgalmat váltana ki belőlem, és egyre kevesebb zenét vagyok képes értékelni.
2011. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hosszabb távon azokat szeretem jobban, amik csak többszöri hallgatás után jönnek át. amit elsőre tetszik azt hamar megunom.
2011. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a nálam általába elsőre megtetszik egy zene, de vannak kivételek is (pl Nevergreen. Letöltöttem az egyik albumát első hallásra szörnyűnek találtam, másodikra már el tudtam viselni, mostmár meg az egyik kedvenc zenekarom) de előfordulhat, hogy elsőre megtetszik de második hallásra meg már nemis olyan jó...
2011. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nyáron meghallottam egy számot(Evanescence-Bring me to life) a viasat3 reklámjában és azóta az Evanescence a kedvenc zenekarom.de van néhány szám amit többször kell meghallgatnom hogy tetszen.:)
2011. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!