Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi jellemző Magyarországra?

Mi jellemző Magyarországra?

Figyelt kérdés

Egy iskolai rajzpályázatra kell csinálnom egy rajzt amin jellegzetes MO -i dolgok vannak. Segítsetek mit rakjak még rá? (épület, zöldség, gyümölcs, ital, étel, foglalkozás, minőségi árú) Amikre eddig gondoltam: paprika és hagymafüzér, címer, (a zászló lesz a háttér), Tokaji bor, lánchíd

sok másra is gondoltam, csak nem raktam rá, mert nem mutatna jól, vagy nem tudnám ábrázolni, de te írj le mindent ami eszedbe jut, majd válogatok!


2011. márc. 23. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

- Rubik kocka

-matyóhímzés

- pálinka

- hortobágy

- Őshonos magyar állatok : MAGYAR MANGALICA

Szürke Marha

Pödrött szarvú magyar rackajuh

arany sárfehér

magyar hidegvérű

cikta

cigája

magyar óriás nyúl

Magyar kutyák: puli, pumi, mudi, kuvasz, komondor, rövidszőrű magyar vizsla, drótszőrű magyar vizsla, erdélyi kopó, magyar agár

-Országház

-Korona,jogar,palást,országalma

- Kodály Zoltán,Bartók Béla,Liszt Ferenc

Balaton

2011. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez kimerítő válasz volt köszönöm! Már meg is van hogy csinálom a rajzomat. A kutyákra nem is gondoltam ez sokat segített!
2011. márc. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!