Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek a pink floyd legjobb...

Melyek a pink floyd legjobb számai?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a legjobb. Nekem a kedvencem a "Three Different Ones."
2011. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Comfortably Numb, Time, Money...

Vagy hallgasd meg a "Dark Side Of The Moon" albumukat, az úgy ahogy van tökéletes. :)

2011. márc. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Another brick in the wall, a kedvencem :)
2011. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt van a 2 CD-s hivatalos (együttes 4 tagja által összeválogatott) "Best of Pink Floyd" vagyis a Pink Floyd legjobb [dalai]-nak számlistája:

[link]

2011. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én a The Wall albumnál nem hallottam tökéletesebbet, a Dark Side Of The Moon és a The Division Bell lemezük is mindenképp megér egy hallgatást.


ha mindenképp számot kell kiemelnem, akkor a The Wall-ról az Another Brick In The Wall, a Hey You és a Comfortably Numb kiemelendő, a The Division Bell-ről pedig a High Hopes

2011. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Pink Floyd hallgatáshoz nem úgy kell hozzáállni, hogy meghallgatsz egy számot. Egy egész albumot meg kell hallgatnod ahhoz, hogy megértsd. Bele kell mélyedni az album világába. Egészen máshogy fogod fel a számokat.

Az én kedvenc albumom az Animals.

2013. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Echoes. A Meddle albumról. Nekem ez a kedvenc számom. Hidd el nem túlzok, én azt a számot (több mint 23 perces) egész biztosan több százszor meghallgattam már. Hallgasd elmélyedve! Fantasztikus.
2013. máj. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Saucerful of secrets,de csak az utolsó tétele,szeretem még az Atom Heart Mother-t is,az egész albumot.
2013. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A "TIME". Olyan gitárszóló van benne, h az valami hihetetlen. Egyszer hallgasd meg elmélyülten.
2013. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sam Tropez
2013. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!