Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet vinni fényképezőgépet,...

Lehet vinni fényképezőgépet, videókamerát a Papp László Arénába?

Figyelt kérdés

Pink koncert lesz hamarosan Budapesten a Papp László Sportarénában!Mivel én még nem voltam sosem ilyen nagy szabású koncerten,az lenne a kérdésem,hogy aki már volt mik voltak a tapasztalatai.Be lehet vinni fényképezőgépet,videókamerát??

Csak az válaszoljon aki tudja biztosan és már járt a Sportarénában!!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. febr. 25. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Britney és Shakira koncerten voltam a Sportarénában én egyszer sem próbálkoztam fényképezni, de másoknak tudom,hogy sikerült fényképezni és videót csinálni is (youtubeon a Shakira bp-i koncerten készül most is fent van), kivéve akik az első sorokban álltak, ott nem engedték a biztonságiak, de ha hátrébb állsz (vagy ülsz) akkor gond nélkül lehet

jó szórakozást! :)

2009. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az eventim jegyirodában vettem jegyet (igaz, Dream Theater koncertre), és ott az áll, hogy tilos bevinni bármilyen kép, videó, ill. hang rögzítésre alkalmas eszközt, és a szekusok átvizsgálhatják a csomagodat. Persze a telefont nyilván nem kobozzák el, de azzal nem is fogsz világraszóló felvételt készíteni. Statívot és nagykamerát nyilván nem tudsz bevinni, de egy fényképezőgép belefér. Csak ne vakuzz, mert az zavarja az előadót, valamint kiszúrnak, kikísérnek, és nem kapod vissza a jegy árát.
2009. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor lesz Britney és Shakira??
2010. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki visz, az már más kérdés hogy nem szabad.
2018. júl. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!