Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed errol a számról?

Jointos100 kérdése:

Mi a véleményed errol a számról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=sluz_dOQF_w&feature=relmfu


És még annyi ,hogy 10-es skálán hányast adnál erre a zenére...


2011. márc. 28. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
10 -es skálán nekem ez a zene -50 ér..pocsék
2011. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látszik ,hogy magyar vagy...na majd ha lesz nektek is ekkora tehetségetek akkor azt mondom ,hogy izéééélhetsz ,de addig nem...amúgy meg csak nézd meg az feltolto adatlapját és meglátod a sikereit...na mindegy mindenkinek más az izlése
2011. márc. 28. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazad van,magyar vagyok.És képzeld vannak magyar előadók akik még külföldön is sikereket értek el..Pl: Ákos.
2011. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Képzeld én tisztelem Ákost és rajta kívul az osszes magyart is...Viszont nem szeretem ,ha egybol le szarozzák meg stb.
2011. márc. 28. 16:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ez az eloadó /Rytmus/ is egész Európában sikereket ért már el...
2011. márc. 28. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményed errol a számról?"

Ezt te írtad ki?? Ha igen akkor miért ne lehetne másnak rossz véleménye róla??

nekem nem jó be,és pocséknak tartom..De ettől függetlenül lehet egy sikeres jó együttes..Ha nem bírod elviselni,hogy valakinek nem tetszik akkor ne kérdez ilyeneket,vagy írd oda,hogy csak dicsérni lehet...

2011. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondanék véleményt, ha érteném... (mert ugye a rapnél a szövegen van a hangsúly, nem annyira a zenén. :D)
2011. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thurston ***** válasza:

Ha nálad a népszerűség jelenti azt, hogy egy zene jó, akkor először is gratulálok. Másodszor pedig akkor mi a búbánatos francért tetted fel a kérdést?


Nem írom, hogy szar, inkább csak annyit, hogy ötlettelen, unalmas, tucat, stb. Remélem így megfelel a véleményezés, mert ennél többet tényleg képtelenség mondani róla.

2011. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!