Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mentek Szigetre, vagy várjátok...

Mentek Szigetre, vagy várjátok már?

Figyelt kérdés

Jöttek új nevek ,és titeket érdekel innen valamelyik?

Milyen neveket szeretnétek még?

Én majdnem biztos fogok menni.:)


2011. márc. 30. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Rise Against és Lostprophets amit nagyon várok. Így viszont még nem éri meg hetijegyet váltani, szóval valószínüleg 1 vagy 2 napra fogok kimenni. A VOLT-ra viszont esélyes a hetijegy.


Szerintem még jön 1-2 nagy név, nem látok túl sok headliner-esélyest. A Linkin Parkot emlegetik, meg még pár nagyobb bandát. Én örültem volna sok mindennek, de sajnos idén nyáron nem turnéznak (Billy Talent, Muse, stb).

2011. márc. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De jó egy értelmes válasz.

Aham most én is csalódtam ,jöhettek volna nagy nevek.Azért megyek szinte 100% ,mert haveromékhoz csatlakozom és a félár felét fizetik ki.:D

Tavaly voltam Muse-on és Billy-n nekem is ezek hiányoznak.

Még 5 nagy név lesz az egyik a Linkin,ennyit tudok.

Kasabian is volt tavaly akkor a Muse is jöhetne!

Ezenkívül Radiohead-et várok és Arctic-ot.

Volton engem csak a Dub FX és a Primus izgat.

2011. márc. 31. 13:52
 3/16 anonim ***** válasza:
amy winehouset meg akarom nézni<3333333
2011. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Oh igen, Radiohead + Arctic Monkeys jó lenne. :) A Kasabiant gyűlöltem tavaly, amiért a Billy Talent után játszottak (nem pedig fordítva), na de ez már az én személyes hülyeségem. :D
2011. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Jaja én is.:S

Olyan éhes voltam meg volt más dolgom is.Mentem egyből és a 3/4-ről lemaradtam. :S

De jó volt nagyon a koncert,élveztem.

2011. márc. 31. 15:16
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egy rakás szar a jelenlegi line up
2011. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mit hiányolsz? Ez azért elég megalapozatlan fogalmazás...
2011. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mit? Hát én egyáltalán nem ilyen zenekarokat hallgatok, mint amik most lesznek, ezeket nem is ismerem. Bár ezzel nem is lenne bajom, mert mostanában gondolom ezek mennek, erre van kereslet, de azért örültem volna, ha legalább 1 zenekar eljön, akiket kedvelek.
2011. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na jó, de konkrét példákat vártam volna, mert nehezen tudom elképzelni, hogy egyáltalán semmi nem jön be ezek közül...
2011. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Pixies, Mudhoney, Smashing Pumpkins, Shonen Knife, Pastels, Vaselines, Marcy Playground, Sonic Youth, Teenage Fanclub, R.E.M.


Persze gondolom függ attól is, hogy a zenekar épp turnézik-e, vagy útbaesik-e nekik. Az R.E.M.ben még reménykedek, de elvileg nem turnéznak most.

2011. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!