Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet kapni ilyen nyakláncot?

Hol lehet kapni ilyen nyakláncot?

Figyelt kérdés

Imádom a 30 Seconds to Mars-ot, de sehol sem találtam ilyen nyakláncot még.://

[link]


Pls ha valaki látott már vagy valami akkor szóljoon. Köszönööm cupp


2011. ápr. 5. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én itt csak 3 pasit látok!
2011. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenre gondolsz:

[link]

[link]


Rendelhetsz a Mars hivatalos oldaláról:

[link]


Nekem is kéne, csak nem tudom, hogy hol lehet kapni, rendelni pedig nem merek Amerikából.

2011. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Boccccss h te csak pasikat látsz..-.-"

Igen ilyenre, csak nem találtam képet..:/

és igeen ezaz h én se merek..:// itt meg az ékszerészek olyan bénák h gravíroztatni akartunk egy kis pergamen szerűre ezüstre erre idehoztak egy nagy arany téglalapot benne a nevemmel...képzelhetitek mennyire felhúztam magam...nem is fizettük ki hanem visszaküldettük...:/XD

2011. ápr. 5. 18:09
 4/11 anonim válasza:

miért nem csinálsz magadnak ilyen nyakláncot? :)

süthető gyurmából, ha ügyes vagy, akkor nagyon szépre meg lehetne csinálni...:) sőt utána még krómfestékkel le is lehetne fújni, meg óvatosan lelakkozni, és még fémesnek is tűnne :D

én sok ilyen egyedi kézzel készített dolgot csinálok...de szerintem nem tűnik olyan nehéznek a dolog. :)

kinyújtod a süthető gyurmát vékonyra..és vonalzózva szikével vagy tapétavágóval ki lehet vágni az alakot....fém karikát bele, hogy tartósabb legyen az akasztója...kisütni vagy főzni..festeni..és kész :)

ha nekiállsz, akkor sok sikert és majd légyszi küldj róla képet privátban, mert kíváncsi vagyok, hogy hogyan sikerült :)

minden jót! :)

2011. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fuh hát...megcsinálnám, de nagyon béna vagyok...:/ Mennyiért csinálsz ilyeneket??:P
2011. ápr. 8. 22:13
 6/11 ressie válasza:
Én is azon vagyok, hogy szerezzek egy ilyet, mert mióta láttam a hurricane klipjét, ezen agyalok, de eddig bárhol kérdezősködtem, Mo-n nem találtam, még a band store-ban se volt a VOLT-os fellépésük után!:S
2011. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zi33 válasza:

Sziasztok!


Én megrendeltem Amerikából és semmi probléma nem volt a dologgal! A határidőt is betartották.


[link]

2011. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És mennyi volt a postaköltség? Mennyit fizettél?
2011. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zi33 válasza:
$28,99-t fizettem, ebből $20 a nyaklánc. Asszem kb 5000ft-ot fizettem átszámítva.
2011. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha tartasz a rendeléstől, akkor meg csináltathatod egy ékszerésszel. Csak adsz neki egy kinyomtatott képet és fél óra alatt megcsinálja. Az árát ugyan nem tudom, mert én ajándékba kaptam és titokban tartották, de szerintem ez egy nagyon jó megoldás :)
2011. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!