Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zene mixelővel csináltá...

Melyik zene mixelővel csinálták Fluor Mizu klippjét?

Figyelt kérdés

Volt a Fókuszban is, valami kék mixer, ahol basszusozni is lehet. [link]


Nem kérek olyan válaszokat, hogy te úgy sem tudod, meg stb. és marhaságokat sem, hogy:"nem tudom bocsika"


2011. ápr. 8. 15:16
 1/4 Thurston ***** válasza:

Basszusozni is lehet? :'D


Egyébként nem midijeleket rögzített, hanem hanghullámokat, ami azt jelenti, hogy feltehetően egy rendes hardveres szintivel játszották fel a sávokat egy tök szimpla szoftveres mixerbe. Konkrétan nem tudom megmondani, hogy melyiket használja, de millió van belőlük, gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy melyiket választod ki, különösen ha nem akarsz érte fizetni. (Mert az ingyenes hangrögzítők mind hasonló minőségben mozognak.)


Tehát ha neked is van mondjuk egy Microkorg Xl szintid (annak a dobozát láttam a videóban valahol), akkor akár egy Audacity-t is használhatsz ahelyett a kék mixer helyett. A szoftveres zenélésben pont olyan ritkán múlik a minőség a felszerelésen, mint élő zenében. Szóval ha fingod sincs a szintiprogramozásról, a billentyűsök használatáról, és nincsenek hardveres vagy szotveres szintetizátoraid, nincs hangtechnikai ismereted (ekvalízerek, kompresszorok, keverés), akkor szart sem fogsz kezdeni egy szimpla mixerrel.

2011. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ismerem ezeket , és szart is fogok vele kezdeni, csak tudjad
2011. ápr. 8. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Valaki le lett oltva. lol
2011. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fl studio talán? az offot azzal készítették.
2011. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!