Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most van egy soundstation...

Most van egy soundstation slp250 gitarom es egy fender fm212R erolkodom. Szulinapomra kaptam 45000HUF-ot es nemtudom, hogy pedalokat vagy hangszedot vegyek (? )

Figyelt kérdés
Hangszedo slash szett lenne. A pedal pedig boss.Melyik dobna tobbet a hangzason?
2011. ápr. 9. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
háát, a soundsation gitárok sajnos nem a legjobbak, úgyhogy akármilyen jó hangszedő szettet teszel bele, a faanyag meg az elektronika nem valószínű, hogy enged egy tényleg jó hangzást. én a helyedben eladnám a soundsationt és a +45000ből vennék egy Cortot vagy egy Vintage-t(ha szereted a Les Paulokat, akkor Cort Z44 vagy Vintage V100), ezek valószínűleg alapjáraton szebben szólnak, mint a soundsation+slash szett. Ha pedált vennél, a Boss nagyon jó, csomót lehet dobni a hangzáson, kérdés, hogy milyen pedálra lenne szükséged.
2011. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem veszek egy delay + egy torzito pedalt.Mert csak ebben e 2-ben nem j a fenderem
2011. ápr. 10. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!