Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg lehet ezt oldani?

Meg lehet ezt oldani?

Figyelt kérdés
Van egy akusztikus gitárom,ha ahoz veszek egy akusztikus hangszedőt azzal tudom majd efektezni?Legfőképpen heavy metal hangzásra gondolok(nem szükséges hogy olyan jól szóljon mint egy 200.000 forintos gibson)
2011. ápr. 9. 18:49
 1/3 Thurston ***** válasza:

Akusztikus gitár torzítva:

http://www.youtube.com/watch?v=PgYEBWD9TWM&feature=related


Amint hallod iszonyat mocsok hangzása van, amitől nagyon jó lesz lofi-hez, noise rock-hoz, meg hasonló cuccokhoz, de metált nem fogsz vele játszani. Ahhoz szükséges az elektromos gitár sterilebb hangzása.

2011. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat Thurston, ugy latom a te valaszaidat sokszor nehezen ertik meg/fogadjak el az emberek.
2011. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én teljes mértékben elfogadom és fel is fogom csak még szerettem volna hallani véleményeket,tapassztalatokat
2011. ápr. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!