Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek 31 évesen nekiállh...

Szerintetek 31 évesen nekiállhatok megtanulni elektromos gitáron játszani nulla zenei hozzáértéssel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a nulla zenei hozzáértés? Koncertet már valószínűleg nem fogsz adni. Hobbiból szerintem belevághatsz, ha nem csak egy kezdeti fellángolás.
2011. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosincs késő. Az én uram 26 volt, mikor elkezdte tanulni. Azóta már eltelt öt év, ő azóta is játszik, már mindenféle effektje meg egyéb ketyeréi vannak a gitárhoz, (ami szent és sérthetetlen persze :) ), s bár hobbiszinten, de magának gyárt zenéket otthon. Neki örömet okoz, kikapcsolódik, szóval miért ne? Sosincs késő. :)
2011. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Thurston ***** válasza:

"Koncertet már valószínűleg nem fogsz adni."

Én ezt is óriási túlzásnak érzem. Műfajtól és kitartástól függően akár két éven belül is juthat szerintem olyan szintre, hogy ne legyen gond egy koncert sem.


Nem tudom, hogy tanárral gondoltad-e ezt, mert ahhoz talán már tényleg koros vagy, hogy technikai perfekcionizmusra törekedj. De egy koncert közönsége nem fog ilyesmire figyelni, ha látják, hogy tényleg maximálisan a saját szórakoztatásod, saját magad kifejezése érdekében csinálod azt, amit. Amúgy is röhejesnek vélem azt, ha valaki sportként vagy tudományként tekint a zenélésre.

2011. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan. sőt ajánlom hogy kezd el. A zenélés nagyon jót tesz neked. a környezetednek az elején nem biztos XD de 1-2 év és jól fog menni. csak csinálni kell.
2011. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi bajod lehet belole...

Persze, hogy nekiallhatsz!

2011. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást rendesek vagytok így nagyobb erővel vágok bele. csak úgy magamnak családnak.


abban tudtok segíteni hogy & hol tudnák tanulni?

2011. ápr. 17. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!